Skocz do zawartości

automatyczne generowanie zaplecza


sgt

Rekomendowane odpowiedzi

A czy PIO to szkolą spamowania? Gonzo23 ?

Samo pytanie było nie na miejscu, właśnie o to chyba większości chodziło, jeżeli ktoś już ma wiedzę to wie jak stawić spamy, jak nie wie to chyba za szybko jemu to robić. Możliwie ze się mylę, ale uczenia młodych jak stawić spamy to niewdzięczne zajęcie.

A tui ostatnio jak nie uczą spamraporty wysyłać, to jak spamy stawić.

Czasami trzeba pomyśle ze nie każda wiedza jest dla wszystkich.

jeden hejter zacznie, dojdą Ci co mu liżą i tak to się kręci.

strasznie merytoryczne, i na '"poziomie" wypowiedzi ma kolega grafikopozycjoner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A czy PIO to szkolą spamowania? Gonzo23 ?

Nie no, tak w ogóle to my tu o AdWords tylko mówimy.. weź przestań.

Wiec "mądralo" pokaż konkretne źródło skąd/gdzie można pobrać/kupić oprogramowanie które:

....

Nie żaden mądrala, bo wystarczy kliknąć pierwszy lepszy link z

i na pewno będzie dla autora pytania pomocny. Tak jak pisałem, nie używam tego typu softu akurat więc nie odezwałbym się tutaj (zasada "nie wiem, nie piszę"), gdyby nie postawa i atmosfera tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o odepchnięcie się pierwszym lepszym linkiem z brzegu, ale konkretna odpowiedz na konkretne pytanie.

Przeczytaj jeszcze raz raz specyfikację o jaką chodzi, a potem odnoś się do mojej odpowiedzi, że takiego generatora nie ma, lub jeśli twierdzisz, że jest to proszę O KONKRETNY adres gdzie takie coś można kupić/pobrać za free.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie pytanie taka odpowiedź :rotfl:

@Mion widzę od kilku miesięcy z grubsza przeglądając archiwalne wypowiedzi:

rzadko piszesz na forum, ale jeśli już to z użyciem Twoich ulubionych emotikonów adresowanymi do innych użytkowników: "zwariowany" :crazy: "puknij się" :) Ty po prostu nie możesz pisząc, komuś nie dosrać, ktoś zawsze popełniabłąd, się wygłupił

dysponujesz taaką wiedzą, że aż nie masz z kim dyskutować na swoim poziomie, jedyne co najlepiej Tobie w ostatnim czasie wychodzi to walnąć forumowiczowi :puknijsie: że wogóle posta popełnił

tak na szybko

https://spambot.pl/doorway.html

jeden z naszych kolegów ma coś do zaoferowania https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry797527

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie pytanie taka odpowiedź :rotfl:

tak na szybko

Tak na szybko to przeczytaj co autor postu zamiast swoich wywodów, a potem przedstaw konkretne oprogramowanie które ODPOWIADA specyfikacji, a nie tylko ma w nazwie "generator" zaplecza :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam się puknij

dział pogaduszki, z braku laku podsuwamy co jest na rynku, autor weźmie coś dla siebie albo i nie, lepsze to niż Twoje wiecznie żywe :) , rzadko kiedy masz więcej do powiedzenia niż ten emotikon

niektórzy sobie chwalą https://autoblog-samurai.com/

Widzisz... nieraz lepiej nic nie mówić, niż "mówić" nie na temat co właśnie czynisz nawet w pogaduszkach :puknijsie:

A z brak laku jak to określasz to może sobie poszukać sam...

To wszystko co mam do powiedzenia :rotfl:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden hejter zacznie, dojdą Ci co mu liżą i tak to się kręci.

strasznie merytoryczne, i na '"poziomie" wypowiedzi ma kolega grafikopozycjoner.

A jak to inaczej można określić? Czasami głupio zadać tutaj pytanie, bo grupa "ekspertów" zjedzie Cię za Twój brak wiedzy, obeznania, znajomości seo, programowania, obsługi wózków widłowych.

Zawsze znajdzie się jakiś pieniacz, który zechce swoją zabójczą ironią pokazać jaki jest fajny.

Dobrze było powiedziane, nie macie nic do napisania - nie piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie, forum prawie jak sweetbrokacik :)

Do założyciela wątku:

- generatory są, ale raczej nikt nie poda bo z tego żyje... na początek spróbuj jak koledzy radzą opisy gg, teksty, wp autoblog...

- taki automacik na pewno spooooro kosztuje

- jeśli tylko trochę masz pojęcia to sam napiszesz prosty spamsystem, do tego w sumie dużo nie trzeba - trochę php i html, parę zapytań sql i gotowe, bazy same się znajdą - a jest ich mnóstwo - taki system jak dobrze pokombinujesz da Ci spory site, a o to chodzi w swlach (jeśli je masz na myśli)

- do top10 takie generatory Ci się na pewno nie przydadzą jeśli chcesz cokolwiek pozycjonować, no chyba że tylko planujesz dopalać wpisy w preclach i katalogach - wtedy ok

Na PW wysłałem wiadomość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec "mądralo" pokaż konkretne źródło skąd/gdzie można pobrać/kupić oprogramowanie które:

"Czy jest tu jakiś cwaniak?" Ja jestem ;)

Generatory są, nawet sprytniejsze niż opisywane ;) Ale chyba Ty, stary wyjadacz, wiesz, że nie będą leżały na PiO za "niebotyczne" kilka stówek? ;) "Wy" stawiacie tysiące Wordpressów, my klikamy w panelu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blah Blah - do programu wklejamy np. tekst z ksiązki .doc klikamy "trenuj". A potem generuj. Miesza i generuje nam tekst na zaplecze przydatne.

Ps. Co za spam, co robi administracja wtedy kiedy nic nie robi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypty łapią bany... :)

Tak domeny z zainstalowanymi na serwerze skryptami tworzącymi automatyczne zaplecze łapią bany w Google.

"Wy" stawiacie tysiące Wordpressów, my klikamy w panelu ;)

Wielkie mi hallo że masz autorski soft, ja mam moderację wszystkich katalogów w 1 panelu oraz generator zaplecza w którym wystarczy wpisać tylko słowa kluczowe i ich odmiany ,a skrypt automatycznie wygeneruje zaplecze w pełni unikalne i nawet trochę logiczne. Ale najlepsze jest to że przy okazji automatycznie kataloguje i pinguje wygenerowane strony, wtedy wystarczy tylko aktualizować bazę miniaczy i innego tego typu śmieci, ale korzystam z tego tylko od czasu do czasu kiedy potrzebne są punkty w e-weblinku do dopalania wpisów w katalogach.

Takim automatycznie wygenerowanym zapleczem daleko nie zajedzie się, ale do nabicia pkt w swl-u się przyda żeby wpisy dopalić ,a poza tym jest bezużyteczne.

edit:

A zapomniałem katalogując wygenerowane zaplecze skrypt dodaje do katalogów wyłącznie unikalne opisy.

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności