Skocz do zawartości

automatyczne generowanie zaplecza


sgt

Rekomendowane odpowiedzi

Może twoje jest bezużyteczne dlatego "żadne mi halo" :) Generowane != bezmyślna kaszana. Ja mogę wygenerować zupełnie normalny serwis np. informacyjny, rozrywkowy, a nie jakąś papkę pod SWLe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Generowane != bezmyślna kaszana.

No pewnie

Ja mogę wygenerować zupełnie normalny serwis np. informacyjny, rozrywkowy, a nie jakąś papkę pod SWLe.

A przecież "generowanie" to bezmyślna kaszana więc po co generujesz serwisy?

Po za tym autor topicu spytał jak zrobić zaplecze (wygenerować automatycznie). To nie temat do chwalenia się "a ja mogę sobie ...".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przecież "generowanie" to bezmyślna kaszana więc po co generujesz serwisy?

Kede nrm napisal '!=', taki znak oznacza przekreslony znak rowna sie, czyli oznacza 'nie rowna sie' :rotfl: Jemu wlasnie chodzilo, ze generowanie nie oznacza bezmyslnej kaszany jak jest dobrze zrobione :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

/OFF/

Uff... z trudem przebrnąłem przez te 4 strony tematu. Nie dlatego, że temat trudny ale dla tego, że niektórzy ludzie potrafią włożyć zbyt dużo emocji w ocenienie człowieka, który zadał proste pytanie i przelanie tych emocji na textboxa.

Troszkę kiepsko to świadczy o poziomie rozmowy na PIO i raczej pasuje do koła gospodyń wiejskich, gdzie baby kłócą się ile jaj do ciasta, żeby zakalca nie było, bo jak będzie to stary po mordzie przyleje...

Proponuję wprowadzenie zasady - nie masz nic do powiedzenia w temacie to nie pisz.

/OFF/

A tak w ogóle to chciałbym zobaczyć co NRM ma w swoim arsenale. Jak napisał "wy stawiacie tysiące wordpressow, my klikamy w panelu".

Podoba mi się takie założenie ale czy dla szarego amatora jest to do osiągnięcia?

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te Wasze automaty o kant (_!_) rozbić ...

Mój automat ma: 174 / 57kg 95/57/93 , 32 lata , polonistka , nauczycielka w liceum , tu się kliknie, tam się kliknie i 50 art. tematycznych o dobrej jakości jest .....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ma chociaż czas na pisanie artów :)
174 / 57kg 95/57/93

Nie je za dużo ale pisanie na klawiaturze to jej wolno idzie ;)

czasu wystarcza, a co najważniejsze ma wbudowany moduł samouczenia się , tak więc jak trafia na frazy/słowa kluczowe z gatunku nieznanych błyskawicznie wyszukuje informacje w sieci i je przyswaja :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu tego typu zaplecz było mnóstwo na allegro i tam też radziłbym szukać takich skryptów.

shpyo też ma parę stron opartych o skrypty z allegro, z tego co pamiętam opisy aukcji to miały być "żyły złota" :P

174 / 57kg 95/57/93

A jakie są koszty utrzymania, suportu i ewentualnych aktualizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

174 / 57kg 95/57/93

A jakie są koszty utrzymania, suportu i ewentualnych aktualizacji?

Takie informacje to "dane wrażliwe" , mogę jedynie napisać, że opłaca się :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant

To jesteś szczęściarz. Ja takiego automatu szukam od dawna. A zawsze płacę nie targując się, czyli teoretycznie wykonawca powinien być zadowolony. A tak naprawdę g...warta jest większość ogłoszeń "speców" od seopisarstwa i nie tylko.

Podobnie zresztą jest ze "słownymi" grafikami (często z tego forum). Zapłacisz z góry i zapomnij o dotrzymaniu terminu. Przećwiczyłem współpracę z wieloma osobami z PiO (i to wydaje się że poważnymi). Co z tego, że robią genialne grafiki, jak kontakt na poziomie takim, że nawet największym anemikom scyzoryk sam się otworzy w kieszeni a czas realizacji taki, że lepiej i szybciej nauczyć się chińskiego i zlecić usługę skośnym braciom.

Pozdrawiam,

Mariusz

Ps. Wiem, że był wątek o solidnych grafikach :D

Fakt ta "grupa zawodowa" jest szczególnie narażona na ryzyko wybuchu komputera, nagłego ataku superwirusów komputerowych czy nieoczekiwanych zdarzeń powodujących niemożliwość wykonania zlecenia w terminie.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności