Skocz do zawartości

automatyczne generowanie zaplecza


sgt

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, takie opinie wyrażam na podstawie współpracy z kilkunastoma grafikami z PiO.

Ale weź się do pracy :D

M

Ps. Nawiasem nie rozumiem wszystkiego.

1. Daję zarobić i to nieźle.

2. Nigdy nie szukam dziury w całym.

3. Jestem bardzo tolerancyjny i wyrozumiały w tematach SEO i pokrewnych.

4. Zawsze płacę w terminie z góry uzgodnioną kwotę.

Nie wywiązywanie się ze zlecenia wobec takiego klienta to strzał w oba kolana jednocześnie.

Ostatnio miałem przypadek kliniczny. Poprosiłem o przygotowanie strony z unikalnymi artykułami i grafiką nie naruszającą praw autorskich. Po wykonaniu prac pytam ,skąd grafika. Ze strony Muratora.

I tylko takiego bezmózga rozstrzelać. Nie tylko straciłem pieniądz ale to co dla mnie najcenniejsze - CZAS.

Pozdrawiam,

Mariusz

Ps. Czy tak ciężko zrozumieć, że rzetelnie wykonana praca jest najszybszą drogą do osiągnięcia sukcesu.

Gość zamiast kilku czy kilkunastu tysięcy, które byłbym w stanie wydać na dobrze wykonane prace dostał 200 zł. Ostatnie 200 zł.

Zasada jest prosta. Dorze wykonane zlecenie premiuje kolejnymi od tego samego zleceniodawcy.

Czy to tak trudno pojąć???

Nie każdy szuka najtaniej. Są tacy co szukają najlepiej. A smutna prawda jest taka, że tylko promil ogłaszających się nadaje się do jakiejkolwiek współpracy.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ten post to pewnie też strzał w kolano, bo pewnie na pw zgłosi się teraz wiele osób, którzy zapewnią, że wykonają dobrze i sprawnie pracę :D

A grafika, to grafika, ja jak nie mam pomysłu, to zwyczajnie nic sensownego nie stworzę i taki marazm potrafi trwać, tym bardziej przy kilku klientach na lepsze projekty i poziom frustracji narasta. To jest jednak kreatywna praca, a nie odbębnienie artykułu na 1000 znaków. To się musi podobać rzecz jasna, a zlecasz projekt na poziomie, więc i taki musisz dostać. A co do terminu, oferowałem zwrot pieniążków i sądzę, że to powinno być normą, również w przypadku wyżej opisanej sytuacji. Jeśli postąpił nie wedle tego, co miało być, to za co otrzymuje pieniądze? Za chcenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post to pewnie też strzał w kolano, bo pewnie na pw zgłosi się teraz wiele osób, którzy zapewnią, że wykonają dobrze i sprawnie pracę.

Wcale nie :D

Chętnie podejmę współpracę z kimś solidnym.

Zajmuję się e-biznesem od 2004 roku i osoby potrafiące rzetelnie wykonywać powierzone zlecenia nigdy nie wychodzą źle na współpracy ze mną.

- dobry grafik

- dobry tekściarz jest u mnie w cenie :)

Pozdrawiam,

Mariusz

Ps. ilgesu - to nie o Tobie kurde jest :)

Zleciłem z wyżej półki i jasno napisałem, że nie czas się liczy a jakość. A jak Cię coś męczy :P to tylko Twój problem.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności