Skocz do zawartości

po konkursie i szookowi przeszło ? :)))


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę być gołosłowna (druga jaźń, spadek po toplistach), ale pozycjonowaniem zajmuję się od narodzin netu. Coś przełom lat 80 czy jakoś tak. Domen starych nie miałam, NASK jeszcze nie działał. Algorytm Google sprzedałam jakiemuś Ruskiemu za 67.000 starych złotych. A tutaj nie od razu odkryłam wszystkie karty tylko udawałam lamę.

No i kto był pierwszy dzieciaki ?

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant :) :) :)

A tak na zakończenie jeszcze jak już Ci tak Szook wytykam różne rzeczy to jeszcze jedna z innego wątku:

od jakiegoś czasu opisujesz też siebie jako speca od SEM: boksy linki etc.

Niestety w wątku:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...pic=11076&st=15

piszesz na odpowiedź Grzegorza:

Dwa pierwsze boksy charakteryzujące się wysokim CTR i Maks_CPC są migrowane do listy wyników wyszukiwania.

takie oto zdanie:

nie zwrocilem uwagi i bardzo sie ciesze z tego rozwiazania, zaraz zrobie sobie boksa :-)

swiadczy dobitnie o Twoim profesjonaliźmie w tej materii. Gratuluję zatem. :D

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzsz Lord nie wylaczaj czesc watku.

Nie interesuje sie boksami wp bo mialy zawsze niskiego CTR i zadko sie spotyka w stosunku do Onetu boksy podwieszone pod wyniki.

Co w wypadku Onetu jestem wstanie zrobic w 2 min a w Wp zdobycie takiego CTR bylo nie osiagalne.

Wiec jest roznica miedzy interesowaniem sie danymi boksami a wiedza na temat boksow.

A jezeli juz poruszasz temat boksow

to wskaz mi na WP na wiekszosc hasel ktore znajde w onecie boksa podwieszonego pod wyniki.

W onecie jest to zauwzalne w Wp wcale.

Wiec nie wykazuj mi tutaj braku wiedzy na ten temat bo zapewniam Ciebie ze szybciej podwiesilbym takiego boksa niz Ty - to tak w ramach scislosci gdy bawilem sie na Onecie to z Setią zawsze mijalismy sie na podwieszonych wynikach - widac on takze wie jak tanim kosztem podwiesic sobie boksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

(w czasie tokowania samiec głuszca jest tak zajęty prezentowaniem swojej doskonałości, że można śmiało podejść i kopnąć go w d**** gdyż nie zwraca on uwagi na otoczenie) :)

103566[/snapback]

:) I komentarz odnosnie calego tematu, chlopaki nie ma co sie sprzeczac kto jest od kogo dluzej w branzy poniewaz tutaj nie to sie liczy tylko efekt. Tak naprawde to kazdy z nas moze sobie powiedziec ze pozycjonowaniem zajmuje sie od... (tutaj wklej date powstania swojej pierwszej strony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zapewniam Ciebie ze szybciej podwiesilbym takiego boksa niz Ty - to tak w ramach scislosci gdy bawilem sie na Onecie ....

My Hero

a co jeszcze robisz najlepiej na świecie ?? żeby nikt już tego nie zaczynał robić, bo i tak bedziesz lepszy i pierwszy ?? :)

Ja takze koncze ten watek ze swojej strony.

a takie rzeczy to już tutaj publicznie obiecywałeś nie raz :)

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie znam ja sie ucze a dzisiaj lecze stresa przeglądając szookowe tokowanie :hello:

(w czasie tokowania samiec głuszca jest tak zajęty prezentowaniem swojej doskonałości, że można śmiało podejść i kopnąć go w d**** gdyż nie zwraca on uwagi na otoczenie) :D

103566[/snapback]

:D Spadłem z krzesełka... :P

Speedway blog

Łatwo dostępne karty kredytowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha nie spoko :-)

A ze obecnie pracuje nad czyms ciezkim to wpadam popisac troche literek.

103510[/snapback]

chciałbym mieć też takie cięzkie prace i mieć czas na 7 wypowiedzi w jednym temacie w ciągu około 1h, z czego każda wypowiedz przekracza ekran 1024x768 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<olewka>

Niestety nie ma ikonki:(

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności