Skocz do zawartości

Darmowy Office


xavi1984

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak szczerze to bardziej mi się spodobał ten zoho i mogę z kumplami razem edytować pliki na różnych kompach w różnych miejscach. To nam ułatwia i przyspiesza działania. Odpalałem go na Chromie i na Firefoxie i tam nie miałem problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

novik dlaczego zdecydowałeś się na zoho, nie Google Docs?

Głównie chodzi o jego funkcje: mogę działać na danym pliku z różnych lokalizacji wraz z innymi użytkownikami i co najważniejsze nie robi mi problemów na różnych przeglądarkach. Poza tym w tym programie jest znacznie większa funkcjonalność CRM-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że takie porównania wprost i wzajemne przekonywanie się nie mają większego sensu :) Pewnie każdy pozostanie przy swoim... Libre i zoho mają trochę inną filozofie działania. Osobiście uważam, że z powodzeniem można korzystać z obu rozwiązań.

Co więcej, jeśli pracujecie za pomocą Googla lub Gmaila, możecie korzystać z Zoho korzystając z tego samego konta: https://www.biznespakiet.pl/Uzytkownicy-Goo...ego-loginu.html proste i funkcjonalne ułatwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności