Skocz do zawartości

Wynagrodzenie dla administratora strony


wszystko ginie

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem propozycję przetłumaczenia skryptu na język polski oraz funkcję administratora strony. Pracodawca zażyczył sobie abym mu napisał moje oczekiwania finansowe. Nie wiem kompletnie ile biorą admini. Serwis będzie dość duży. Jeżeli ktoś z was opłacał takie tłumaczenia, oraz zatrudniał admina, zdradźcie proszę jakie były stawki.

Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję przetłumaczenia skryptu na język polski oraz funkcję administratora strony. Pracodawca zażyczył sobie abym mu napisał moje oczekiwania finansowe. Nie wiem kompletnie ile biorą admini. Serwis będzie dość duży. Jeżeli ktoś z was opłacał takie tłumaczenia, oraz zatrudniał admina, zdradźcie proszę jakie były stawki.

103592[/snapback]

Napisze tak:

Jak dostaje propozycję jakąs, na którą mam odpowiedzieć ile bym sobie wzioł za coś tam, to siadam i zaczynam się zastanawiać ile mi to czasu zajmnie.

Otóż administrowałem kilkoma serverami i za każdym razem stawki były inne.

Możesz wziąść 100 a możesz i 2k, zależy co ma tam być, jak często masz tam zaglądać, jaki soft , jakie przeróbki na servie itp itd.

Czy administrujesz maszyną by wogóle działała czy ma działać super, czy masz upgradować oprogramowanie i jakie, czy monitorujesz all on-line. Jaki czas masz na to by zareagować na problem (o 3 w nocy koleś dzwowni ,że nie może ściągnąc maila lub storna się nie otwiera). Kto robi backupy i gdzie ? jaka jest odpowiedzialność Twoja jak coś pójdzie nie tak i ile wtedy stracisz kasy, jakie klient sprawia wrażenie (ubierdliwy maruda czy OK).

No i na koniec: czy umiesz to zrobić sam czy będziesz musiał zapłacić jeszcze komuś.

Jak na te pytania sobie odpowiesz to sam będziesz wiedział ile chcesz siana za administrowanie .

Co do tłumaczenia to się nie wypowiadam bo nie robie takich usług.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam być administratorem serwisu, a nie servera.

103649[/snapback]

No troszke nie doczytałem :P Myśle, że musisz się w takim razie zastanowić ile czasu Ci to zajmnie i na ile cenisz ten czas oraz ile stracisz na tych rzeczach, na które nie będziesz miał czasu bo będziesz administrował tym serwisem.

Nie wiem czym się zajmujesz ale widać nie administrowaniem serwisów więc nie przesadź z kwotami bo lepiej jest mieć co wpisać do CV :hello:

Pewnie i tak innej odpowiedzi nie przeczytasz bo nikt nie chce się dzielić takimi informacjami.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak innej odpowiedzi nie przeczytasz bo nikt nie chce się dzielić takimi informacjami.

103656[/snapback]

Mógłby ktoś chociaż jakoś okrężnie napisać, stawkę godzinową albo cokolwiek nawet na priv jak chce tajemnice zachować :P

Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

Tłumaczenie: 20 - 35 pln brutto/ maszynopis A4 (do 1.800 znaków ze spacjami) zależnie od języka.

Administracja serwisem wielkości Allegro i podobnej zyskowności: 4.000 - 6.000pln/m-c jako jeden z kilku administratorów.

Administracja serwisem wielkości WebHelp: 1.500pln/m-c lub charytatywnie.

Aktualizacja sklepu średniej wielkości: 200 - 300pln/raz w tygodniu.

Mam dalej wymyślać?

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy kto ma byc "uzytkowniem" tego tlumaczenia. Jesli admin, to ok. Nie az tak wielki problem Jesli przecietny uzywac Internetu, to juz znacznie drozej. Co nie przeszkadza policzyc slono i w pierwszym przypadku :)

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy kto ma byc "uzytkowniem" tego tlumaczenia. Jesli admin, to ok. Nie az tak wielki problem Jesli przecietny uzywac Internetu, to juz znacznie drozej. Co nie przeszkadza policzyc slono i w pierwszym przypadku :)

103764[/snapback]

Przeciętny zjadacz internetu :unsure: . Adminem będę ja. Konkretne kwoty proszę ile byście dali/wzieli i za tłumaczenie i administrowanie. Konkrety proszę, konkrety :)
Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toż przecież domains ci tu skonkretyzował, chyba konkretniej się nie da...

Napisałbys co to za serwis chociaż, jaki rodzaj...

Co to za tłumaczenie, jaki język (techniczny, marketingowy, mix)

Domains podał ci wszystko na tależu a ty tu prosisz o konkretach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności