Skocz do zawartości

Hosting xrumer i prywatne proxy


blizzarder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mógłby mi ktoś podać adres do strony na której można kupić VPSa z zainstalowanym scrapboxem i xrumerem? Miałem to na PW ale wyczyściłem skrzynkę i za cholerę nie mogę znaleźć. Byłbym również wdzięczny za podanie adresu strony z prywatnymi proxy pod SB.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dywyn czytaj co jest przedmiotem tematu.

@dMien

Łącze 100mega i nielimitowany transfer.

Minusem jest to, że VPS służy tylko do obsługi wykupionego pakietu i ewentualnej możliwości przegladania sieci z poziomu IE.

Brak możliwości instalacji czegokolwiek - maksymalne ogranicznenia. Nie mniej jednak sam VPS działa świetnie, szybko, stabilnie i nie miałem jeszcze z nim problemu. Oczywiście jak na VPS.

czesto 50 linkow na minute przy xrumerze, czyli tyle co wyciągnie sick submitter na domowym kompie. SB mieli zupełnie wywalić bo za duże obciążenie im robił. Pozatym oferta od dawna jest nie akutalna

I bzdury piszesz kolego, bo oferta jest aktualizowana co parę dni, z tym, że stan dostępności przy tych ich dostawach ostatnio był po 5 sztuk na pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym wypowiadać się w temacie w którym wiesz o czym piszesz bo siejesz zamęt. Jeżeli faktycznie brakiem dostępności do produktów nazywasz kilkudniowy przestój. ( od czterech dni bodajże ) to faktycznie masz rację.

Tak jak napisałem! Produkty są aktualizowane co kilka dni, nie mniej jednak schodzą w bardzo szybki tempie, stąd też takie osobniki jak Ty nie wiedzą o czym piszą.

Dla przykładu. Cztery dni temu kupiłem dodatkowe konto:

vpsg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesto 50 linkow na minute przy xrumerze, czyli tyle co wyciągnie sick submitter na domowym kompie. SB mieli zupełnie wywalić bo za duże obciążenie im robił. Pozatym oferta od dawna jest nie akutalna

W tym momencie jadę z prędkością 180l/min, jednak z reguły osiągam 250-360...

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności