Skocz do zawartości

Mam Córę :)


M0drzew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gratuluję sukcesu, tylko pozazdrościć :)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję... i czekamy na więcej ;)

Tylko wypozycjonuj ją na dobrego człowieka - bez używania metod 'black hat' :)

O tak to najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze gratuluję.

Ja z kolei mam całkiem odmienne zdanie na temat porodu. Więc jak widać wszystko zależy od ludzi pracujących w danej jednostce.

Formalności załatwione błyskawicznie, poźniej chwila na patologii ciąży, gdzie zrobili ekspresowo badania.

Pożniejsala do porodów rodzinnych, poród naturalny, ale ze znieczuleniem i to darmowym. Moja żona stwierdziła, że ból był tak mały, że częściej głowa ją bardziej boli niż te bóle porodowe.

Doskonała atmosfera, pielęgniarki opowiadające dowcipy itp. normalnie bajka. Niestety szpital nie był remontowany chyba 20 lat, wiec stare kafle itp. Niemniej jednak to było rok temu, w chwili obcnej oddział jest po remoncie i stara się o 3(najwyższą kliniczną) referencję. ma masę nowego sprzętu wraz z wanna porodową.

Dla mnie taki poród to chyba tylko jeszcze w Leśnej Górze :P

P.S. Opieka poporodowa, również wzorcowa.

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności