Skocz do zawartości

reklama w dzien dobry tvn a serwer


luman

Rekomendowane odpowiedzi

Już 3 albo więcej przypadek widzę padu serwera po reklamie pośredniej z DDTVN ...

Czy aż tak dużo ona daje, czy po prostu padają zwykłe hostingi jak muchy ?

Ma ktoś pojecie jakiego rzędu są to wielkości, że ktoś w programie powie adres www lub na pasku jest napisane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 3 albo więcej przypadek widzę padu serwera po reklamie pośredniej z DDTVN ...

Czy aż tak dużo ona daje, czy po prostu padają zwykłe hostingi jak muchy ?

Ma ktoś pojecie jakiego rzędu są to wielkości, że ktoś w programie powie adres www lub na pasku jest napisane???

Też jestem ciekaw jaki ruch może wygenerować taka reklama w DDTVN, ostatnio próbowałem się dostać na reklamowaną w ten sposób jedną stronę i przez dobre kilka godzin nie dało rady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wykopem to możemy tak mówić o wpisach newsowych, zdjęciach i jakichś ciekawostkach. Na jednej z moich stron, która miała zaszczyt dostąpić głównej na wykopie, efekt był znakomity.

Wejścia w pierwsze 4 dni, to oczywiście zero dodatkowych przychodów...(plus jeden mały padzik) nikt tam w reklamy nie klika :) Jednak stronka z dużą ilością artykułów, troche oryginalna mająca wiele ciekawych artów, nie tylko ten jeden, który się dostał. Zwiększyło to ruch z 300uu na 600uu i stale rośnie, mimo że strona nie promowana i sądze, że to już efekt promowania strony linkami na gg, czy forach przez samych wykopowiczów. Ale mam też porównanie, miałem pół roku temu wykop na stronkę z newsami. Był taki troszkę bardziej zabarwiony, dostal się, jednak faktycznie absolutnie wykop nie dal żadnych efektów.

Sam też jestem przykładem tego, że dzięki wykopowi poznałem tak z 30 stronek które raz na tydzień odwiedzam. Są to zarówno blogi, jak i zwykłe strony. Więc wrzucanie do jednego worka nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w TVN Uwaga był materiał na 10 minut, związany z dość niszowym tematem 2 moich stron.

Ruch z google (ludzie wiedzieli że mają czegoś szukać), a nie bezpośrednio po domenie.

Serwer shared ledwo zipał, ale wytrzymał, odwiedziny skoczyły ze zwykłych 500-700 dziennych 5-10 krotnie.

Całość trwała 3 dni.

Sprzedaję produkt związany mocno z tematem i nie sprzedałem w tym czasie ani jednego.

Było za to dużo klików w AS chociaż nie ma reklam związanych wprost z tematem, bo temat to działania alternatywne wobec rozwiązań tradycyjnych, a reklamują się wyłącznie tradycyjne.

Podsumowując: wzrost odwiedzin duzy, ale krótkotrwały, a zainteresowanie odwiedzających dość "płytkie".

Ale rekordy historyczne w pięcioletniej współpracy z AS w te dni pobiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności