Skocz do zawartości

Czy przedłużać taką domene?


iMariush

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o poradę bo sam już nie wiem co zrobić. Już prawie rok temu zrobiłem taki mały portal... Przez to że nie miałem czasu na jego rozwinięcie - posiada tylko parę artykułów oraz informacji (ogólnie mały site).

Domena nie jest jakoś specjalnie fajna. Acz kogokolwiek nie jest też jakaś tragiczna. Posiada dosłownie kilkanaście linków (nie miałem nawet czasu dobrze przy katalogować). Mimo tego po ostatnim pr update domena otrzymała pr2, a każda podstrona pr1.

Strona po roku to już niby z jakąś tam historią. Tyle że nie wiem czy warto płacić za jej przedłużenie wnioskując po podanych przeze mnie informacjach. Proszę o podpowiedź, czy przedłużalibyście tą domenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te informacje, które podałes tak naprawde nic nie mowia.. pr 1-2 stronki dostaja czesto rzutem na tasme..

zalezy co bys chcial z nia dalej zrobic.. moze polinkowac i postawic kata,a moze da sie to pod jakiegos swl podlaczyc, a moze .. a moze.. a moze.. :)

jesli przedłuzenie to dla Ciebie nie duze pieniadze to przedłuz i masz kolejny rok na zastanawianie sie. W wolnych chwilach ja linkuj i mysl dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem ostatnio podobną sytuacje, również PR2 i stronka z którą nie wiedziałem co zrobić ale przedłużyłem bo te kilkadziesiąt złotych nie pieniądz a może w ciągu roku znajdę dla niej jakąś rolę :)

Fotografia ślubna Lublin - zapraszam na stronkę.

Poczytaj: ślub, wesele, fotografia ślubna, oraz inne elementy związane z organizacją przyjęcia weselnego.

Stary blog, nowe zdjęcia ślubne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co 7 innych domen?

Ja tam bym zostawił, już jednej domeny nie przedłużyłem co bardzo żałuje bo teraz bardzo by mi się przydała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawil. Sam mam kilka projektow, pod ktore kupilem domeny, napisalem 1 artykul i tak juz leza od 2 lat. Domena dzieki temu ma juz historie i jak pozniej sie bierze za rozkrecanie takiej stronki to szybko mozna dobre pozycje zdobyc.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności