Skocz do zawartości

Zgłaszanie spamu mailowego


Lexy

Rekomendowane odpowiedzi

Temat wiadomości:

"Google: Twoja strona spada w naszych rankingach"

Treść:

Witam serdecznie,

Chcemy zaprezentować Oprogramowanie do pozycjonowania stron internetowych Adder

Pozycjonowanie witryn internetowych jest obecnie najlepszą i najtańszą formą reklamy w internecie.

Ponad 80% internautów wiadomości na temat produktów i zakupów czerpie w pierwszej kolejności z wyszukiwarki ( Google ).

Jeżeli nie jesteś na wysokim miejscu w wyszukiwarce google, szanse na to, że klient Cię znajdzie są bardzo małe !

Wypozycjonowanie strony na wysokie miejsce zagwarantuje sukces w biznesie i ciągły dopływ klientów.

Aby potwierdzić chęć otrzymania informacji, jak tanio i bezpiecznie wyprowadzić stronę na wysokie miejsce w Google, odpowiedz na tę wiadomość.

Nadawca:

aio@ns230166.ovh.net; w imieniu; Pozycjonowanie Programem Adder8 [biuro@enterso.pl]

Wysłano:

So 2012-03-31 01:37

Powinienem się skusić, jak myślicie ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja swojego czasu, kiedy miałem kilku takich namolnych "oferentów" przygotowałem sobie mailową regułkę podobną w przekazie do tego, co podał Toomek.

Kiedy już zruszono mi porządnie po raz któryś z kolei gula - sprawdziłem sobie kto hostuje strony cwaniaków i wysłałem maile do hostingodawców na abuse z informacją, że z wykupionych u nich kont przychodzi "niezamówiona informacja handlowa", odpowiedzialność zgodnie z (blablabla), w załączniku wysłałem maile. Poprosiłem również hostingodawcę o reakcję w ciągu iluś tam dni, bo w przeciwnym przypadku zgodnie z (blablabla) i przysługującym mi prawem (blablabla) zgłaszam sprawę do odpowiednich organów.

Maile przestały przychodzić praktycznie momentalnie, a z tego co widziałem jedną firmę wykopali nawet od siebie z hostingu. Tak więc metoda dosyć skuteczna - przynajmniej u mnie.

A możesz napisać jak taka formułka brzmi? Szczególnie interesuje mnie ta część która nakłąda odpowiedzialność na hostingodawcę, ponieważ nie wszyscy niestety biorą sobie do serca skargi. Niektórzy po prostu umywają ręcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności