Skocz do zawartości

Po co ci laptop?


krzysiek_web

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zamiast TRACIĆ środki z dofinansowania na DWA komputery, kup jeden lepszy komputer - laptop.

Trzeba podejść do tego w taki sposób: ludzie w urzędach nie znają się na tym, im nie wytłumaczysz. Często spotykałem się już z identycznymi sytuacjami.

Ja i inni userzy podają argumenty, i nie są one wyssane z palca - na stacjonarce pracujesz, projektujesz i pracujesz, laptop do prezentacji swojej pracy + ew. praca w terenie (np. dzięki wifi czy też bezprzewodowym internecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FiKaS - ja o tym wiem, kazdy kto ma blade pojęcie o pracy na komputerze i kontakcie z klientem w celu prezentacji wyników pracy wie ogólnie o co chodzi. Nie ma sensu abyśmy my przekonywali siebie wzajemnie. Problem w tym, że w urzędach nawet nie chcą słyszeć o tym. Oni postrzegają ta kwestie tak jak przedstawiłem.

Fakt autentyczny. Identyczna sytuacja o której tutaj piszemy. Przedstawione te same argumenty, mobilność klient itd, w tym samym czasie pani w urzędzie kręci głową! Kończysz przedstawiać Swoje racje a ona odpowiada to z czego Pan rezygnuje z laptopa czy ze stacjonarnego? Poirytowanie... w końcu mówisz: "a co mam powiedzieć klientowi? W domu mam wspaniały projekt, idealny dla Pana po prostu brak słów! Niech Pan pojedzie ze mną to Panu pokaże? ...i co? Dalej.. z Czego rezygnujemy z laptopa czy stacjonarnego?

Ogólnie wygląda to tak, że chyba odgórnie mają takie zalecenie wydane, bo często o tym słyszałem i na dodatek pojawia się "to" w wielu różnych miastach.

Masz layout do pocięcia? Wynajmij mnie! Koder XHTML, CSS ---> turbohtml.pl

Darmowe plusy google!! google+1 Zobacz, wejdź: faceplus_banner_88_31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma dostała dotację w listopadzie, stacjonarka w biurze, laptop na codzień (argumentacja - przedstawiciel ubezpieczalni, przedstawienie oferty na laptopie).

Nie było problemów, dlatego wszystko zależy od urzędu + argumentacji... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma dostała dotację w listopadzie, stacjonarka w biurze, laptop na codzień (argumentacja - przedstawiciel ubezpieczalni, przedstawienie oferty na laptopie).

Nie było problemów, dlatego wszystko zależy od urzędu + argumentacji... ;)

zgadza się dużo zależy od województwa, podobnie jest z autem w niektórych urzędach dają na to pieniądze w innych już nie + dobra argumentacja, co do laptopa powiedz że oszczędność kosztów i energii no i dodatkowo przenośne stanowisko pracy bezcenne ;)

reklamabaner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności