Skocz do zawartości

porada prawna, gdzie?


Lenny_

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj! Nie mam sprawdzonego prawnika, niemniej jednak parę spraw konsultowałem na forum prawnym. Takie wstępne rozeznanie sprawy a następnie kontrola kroków podejmowanych przez prawnika :)

Pozdrawiam!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież zrozumiałe. Życie nauczyło mnie jednak, że nawet jeśli masz dobrego, poleconego fachowca i tak trzeba go sprawdzać. W miarę możliwości i rozsądnie, stąd tamten link.

Sam mam sprawę do przekazania prawnikowi i, jak na razie, nie wybrałem żadnego.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie forum prawne jest malo warte. W wiekszosci pisza tam ludzie, ktorzy prawo znaja z serialu Anna Maria Wesołowska i lepiej sie nie sugerowac ich opiniami. Jak ktos jest prawnikiem i zarabia na tym kase to raczej nie chce mu sie siedziec po godzinach na forach i robic tego samego co w pracy tylko, ze za darmo.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carnagge, sprawdzałeś? Ja tak. Opinia na forum dotycząca praw autorskich oparta była o szersze uzasadnienie niż ta jakiej udzielił mi prawnik. Użytkownicy wskazali mi więcej naruszonych przepisów niż prawnik. Pisałem z chłopakiem który przedstawił się jako student prawa. Siedzi tam w wolnym czasie i konfrontuje wiedzę ze szkółki z realem.

Naturalnie, mogłem mieć szczęście w sieci a kiepskiego prawnika w realu. Zawsze da się tak uzasadnić. Uważam jednak jeśli jest możliwość konfrontacji zagadnienia (bezpłatnej), burzy mózgów w konkretnym przypadku to warto poświęcić parę godzin.

Tu nie chodzi o to by na podstawie forum podejmować działania prawne a o zwyczajne skonfrontowanie zagadnienia. Jak chociażby w branży SEO na tym forum. Mogę skorzystać z profesjonalnej firmy SEO ale jej działania tutaj, z grubsza, mogę sprawdzić.

Pozdrawiam!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności