Skocz do zawartości

[Wykonam] Usługi SEO,pozycjonowanie,zaplecze SEO...


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

pagerank-fetysz.jpg

Chciałbym zaoferować państwu usługi różnego rodzaju, oczywiście pokrywające się z branżą pozycjonowania oraz optymalizacji stron internetowych.

1.Katalogowanie.

Posiadam własną listę kilkuset moderowanych,darmowych katalogów (PR6-PR0) na skrypcie SEOKatalog nie wymagających linka zwrotnego.

Cena za pojedynczy wpis wynosi u mnie tylko 30 groszy!

Nie sporządzam opisów zwykłych ani synonimicznych. Wymagam ich dostarczenia.

2. Pisanie artykułów oraz dodawanie do stron Pressel Page..

Bardzo chętnie napiszę artykuły zarówno pod zaplecze jak i do Pressel Page.Posiadam listę 55 katalogów z PR>1 (PR1-PR4).

Cennik:

Artykuł 1000 znaków bez keywords pod zaplecze: 1.89PLN.

Artykuł 1000 znaków z 2-3 keywordami pod zaplecze/PP 1.99PLN.

Pojedyncze dodanie do katalogu Pressel Page z mojej listy : 45 groszy

Nie sporządzam artykułów na strony internetowe. Niestety nie zajmuje się profesjonalnym copywritingiem.

3.Budowa zaplecz z gotowych treści

Jako, iż w swojej kilkuletniej karierze w branży SEO wykonałem kilka tysięcy zaplecz to znam przeróżne metody budowy oraz optymalizacji tychże ministronek. Jestem w stanie spełnić każde wymaganie w tej kwestii. Dysponuję setkami szablonów oczyszczonych ze zbędnego kodu oraz odpowiednio zoptymalizowanych. Zastosowałem w nich swoje niezbyt zaawansowane aczkolwiek praktycznie rozwiązanie oparte o funkcje include.

Cennik:.

1.Złożenie strony posiadającej 5 podstron (Z gotowych treści)- 2PLN

2.Złożenie strony posiadającej 10 podstron (-II-)- 4PLN

3.Złożenie strony posiadającej 15 podstron (-II-)- 6PLN

4.Kompleksowa budowa zaplecza SEO.

Wielokrotnie zdarzało się jednak, iż tworzyłem zupełnie od podstaw owe stronki , nie tylko budując je lecz pisząc również na nie proste treści (artykuły tematyczne). Tworzyłem i tworzę nadal zaplecza posiadające zaplecza z keywords we wpisach jak i bez (tańsza opcja jednak bez możliwości linkowania z treści).

Zaplecze SEO bez keywords.

Strona 5 podstron (arty po 1k znaków,zoptymalizowana pod kątem SEO, z obrazkiem tematycznym w index)- 13 PLN

Strona 10 podstron (arty po 1k znaków,zoptymalizowana pod kątem SEO, z obrazkiem tematycznym w index)- 20 PLN

Strona 15 podstron (arty po 1k znaków,zoptymalizowana pod kątem SEO, z obrazkiem tematycznym w index)- 29 PLN

Zaplecze SEO z keywords w artykule (1 do max 3).

Strona 5 podstron (arty po 1k znaków,zoptymalizowana pod kątem SEO, z obrazkiem tematycznym w index)- 14 PLN

Strona 10 podstron (arty po 1k znaków,zoptymalizowana pod kątem SEO, z obrazkiem tematycznym w index)- 21 PLN

Strona 15 podstron (arty po 1k znaków,zoptymalizowana pod kątem SEO, z obrazkiem tematycznym w index)- 30 PLN

5.Zaplecze w formie strony przystosowanej do systemu LinkMe.PL

Podczas podejmowania się wielu zleceń wykonywałem państwu wielokrotnie całe konta a także pojedyncze strony przystosowane do systemu wymiany linków stałych LinkMe.PL

Strona posiadająca 14 podstron, interesujący akceptowalny przez administratora temat, 1k znaków na każdej podstronie bez keywords. Indeksacja oraz instalacja strony GRATIS! Cena: 30,99 PLN

Strona posiadająca 14 podstron, interesujący akceptowalny przez administratora temat, 1k znaków na każdej podstronie oraz 5 keywords w każdym artykule (umożliwia to zdobycie dodatkowych linków za punkty IN-TEXT!. Index i instalacja strony GRATIS! Cena: 39,99 PLN

6.Zaplecze w formie strony przystosowanej do systemu Statlink.PL

Od jakiegoś czasu wykonuję również strony zapleczowe dedykowane pod system Statlink.PL.

W ofercie mam następujące typy:

10 podstron 1k znaków każda, zoptymalizowana pod kątem współczynnika treści,tematyka z listy zapotrzebowania, indeksacja plus instalacja GRATIS- 21,99PLN

15 podstron 1k znaków każda, zoptymalizowana pod kątem współczynnika treści,tematyka z listy zapotrzebowania, indeksacja plus instalacja GRATIS- 29,99PLN

30 podstron 1k znaków każda, zoptymalizowana pod kątem współczynnika treści,tematyka z listy zapotrzebowania, indeksacja plus instalacja GRATIS- 51,99PLN

7.Pozycjonowanie strony internetowej na wybrane frazy.

Jako, że w biznesie siedzę blisko 4 lata, to oprócz wykonania bardzo dużej liczby zaplecz wykonywałem również swoje projekty które skutecznie pozycjonowałem. Z powodzeniem walczyłem w SERPACH optymalizując strony frazy branży rozrywkowej (gry online, gry java,dzwonki mp3) frazy związane z turystyką oraz noclegami. W miarę swoich możliwości bardzo chętnie podejmę się realizacji prostych projektów z zakresów pozycjonowania oraz optymalizacji stron internetowych. Cennik: do negocjacji.

8.Tworzenie prostych stron firmowych..

Osobiście nie zajmuje się całym projektem stron internetowych. Mój grafik (portfolio), oraz mój koder a także ja współpracujemy ze sobą w kwestii tworzenie stron internetowych. Osobiście zajmuje się resztą spraw. Dogadaniem się jak ma np. wyglądać grafika strony oraz przekazać odpowiednie polecenia do moich specjalistów :P.

Cennik:

Prosta strona firmowa: koszt od 299 PLN!

9.Katalogowanie do zagranicznych katalogów.

Jeśli pozycjonujesz strony w wyszukiwarkach zagranicznych lub też realizujesz w nich swoje prywatne projekty to powinieneś przeczytać ten punkt!

Chciałbym zaoferować ci pakiet katalogowania do mocnych katalogów zagranicznych (PR6-PR0).

Dodanie do 1000 katalogów PR6-PR0 zagranicznych z raportem na mailu w i Excelu-129,99 PLN

Dodanie do 2000 katalogów PR6-PR0 zagranicznych z raportem na mailu w i Excelu-219,99 PLN

10.Tematyczne artykuły w języku angielskim.

Przez kilka lat zdobyłem pewne kontakty. Mam możliwość utworzenia dla państwa tematycznych artykułów w języku angielskim. Teksty logiczne i zrozumiałe, poprawne gramatycznie oraz ortograficznie. Żadnych translatorów!

Cennik:

1 artykuł 100 słów (760-820 znaków)- 3,99 PLN

Możliwe jest zlecenie obszerniejszych treści jednak podlega to osobistej negocjacji.

11.Blasty Xrumer.

lens9297851_1265043437site_logo.gif

Uczciwy raport, skuteczne dodanie.

100k linków- 99,99 PLN

200k linków 169.99 PLN

Formy rozliczenia:

umowa zlecenie,umowa o dzieło, faktura VAT (dla zleceń o wartości powyżej 150 PLN).

Kontakt

afab947608b12feadce749ffd1b7b59f.png

517-842-052

skype tomek.barankiewicz

Pozdrawiam

Tomasz Barankiewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności