Skocz do zawartości

Operacja ...


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie,

Dotyczące korekcji uszu.

Czy ktoś robił podobną operację, albo może polecić doświadczonego lekarza, który takową operację byłby wstanie przeprowadzić ?

Najlepiej w okolicach Szczecin, Poznań, Gorzów, Stargard itp.

Ogólnie chodzi mi o okolice Szczecina.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście może nieco przesadziłem z pytaniem :) Muszę chyba udać się na jakieś forum medyczne.

Chodzi mi o zlikwidowanie odstających uszów.

PS. Ta operacja nie dotyczy mnie :P

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości szpitali w recepcji lub na rejestracji powinni mieć biuletyny medyczne wraz ze spisami wszystkich lekarzy specjalistów w konkretnej dziedzinie. Myślę, że właśnie w ten sposób zdobędziesz najpotrzebniejsze informacje.

Ew. możesz przejrzeć strony typu dobrylekarz.info lub znanylekarz.pl (chociaż tu bym uważał, bo pełno tam świństw po marketingu szeptanym).

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastyka uszu.. sporo zależy nie tylko od samego lekarza, ale i wieku pacjenta ( mówiąc konkretniej - stanu jego skóry i nie chodzi tu bynajmniej o popularne przypadłości jak chociażby trądzik). Ryzyko - standardowe, jak przy każdej operacji kosmetycznej. Nie chodzi tylko o ostrą reakcję na narkozę czy zakażenie pooperacyjne bo to zdarza się rzadko, jest jeszcze kwestia psychologiczna, związana ze zmianami topografii twarzy. Dlatego wiele dobrych klinik wymaga konsultacji psychologicznej. Ostatnimi czasy modne są np operacje wykonywane w ramach prezentu z okazji chociażby I komunii świętej ( moją prywatną opinię na ten temat należałoby wykropkować, więc pominę ten szczegół) w przypadku bardzo młodych pacjentów tzn do ok 22 r.ż operacja mija się z celem - rysy twarzy zmieniają się z wiekiem, i wiele defektów "mija" .

Lekko irytującą praktyką lekarską jest "przemieszczanie się" zanim więc wybierzesz lekarza sprawdź, gdzie przyjmuje.

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności