Skocz do zawartości

Jak można mieć taki tupet


kava

Rekomendowane odpowiedzi

Kava, jeśli choć trochę to Ci poprawi humor, to i tak Twoja strona yorkowa jest nieporównywalnie bardziej zero-friendly i w ogóle :wow:

</wazelina>

Czy to znaczy, ze dostane drugi prezent? :) </joke>

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale bowi to sie moze isc bawic do innej piaskownicy a hosting nie jest od roztrzasania czy cos jest kradzione cyz nie. co, mają zrobić sekcje ds. plagiatów i reagować na każdy sygnał klienta? w tym kraju trzeba najpierw zacząc od zmiany mentalnosci ludzi. tutaj kradziezy kodu nikt nie traktuje powaznie B)

104225[/snapback]

Jak zmienisz mentalność ? Na to potrzeba kilku pokoleń a i tu byłbym bardzo sceptyczny w dobie p2p i ogólnego piractwa ("...przecież to nie złodziejstwo...")

Dlatego jak nie prośbą to groźbą, i wg mnie w gestii hostingodawcy powinno być rozstrząsanie podobnych przypadków. I jak już nadmieniłem - według moich doświadczeń trafiają się admini uczuleni na tę sprawę i odpowiednio reagujący. Dlatego warto spróbować, warto równiez promować takich hostingodawców, którzy mają poczucie przyzwoitości

przepraszam za linka, ale felieton zdecydowanie w temacie..:

https://www.zarabiaj.net/felietony/nie-kradnij.html

Jeśli interesujesz się Premiership, nie możesz odpuścić Chelsea Londyn to polski serwis o Chelsea. Fan sportu chętnie usłyszy coś o Formule 1 gdzie jeździ nasz Robert Kubica . Dodatkowo warto pobawić się tematyką Praca w internecie - to akurat największy z serwisów o zarabianiu. Zerknij i podlicz nasze dowody wypłat - nadal sądzisz że nie warto ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło kilka dni. Upomniałam się o zmianę css'a , laya, a przede wszystkim title i descrption.

Odpowiedz jaka otrzymalam: "No przeciez sa rozne, co mam jeszcze zmienic?"

:crazy:!:(!!

jego:

<title>Yorkshire Terrier - Yorki - Yorkshire Teriery - Hodowla SREBRNY WIATR</title>
<meta name="description" content="Yorkshire Terriery, Yorki, Hodowla psów rasy Yorkshire Terrier Srebrny Wiatr, teriery - świat Yorkshire Terrierów" />

moje:

<title>Pro Amare - Yorki, Yorkshire terrier, Yorkshire Teriery</title>
<meta name="description" content="Yorshire Terriery, Yorki, Hodowla psów rasy Yorkshire Terrier. Szczeniaczki, psy, wystawy psów, teriery - świat Yorkshire Terrierów" />

Wow, kilka slow i nazwa sa inne :nonono:

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No przeciez sa rozne, co mam jeszcze zmienic?"

Skąd ja to znam...

Jakiś czas temu pewien [cenzura] skopiował cały kod mojej strony. Przeprowadziłem "miłą" rozmowę na GG (koleżanka mi też pomogła).

Głównie chodziło mi o treść. Zmienił kolory wypunktowania i jak mu powiedziałem że ma usunąć ukradzioną treść, właśnie dokładnie to samo co Kavie napisał.

Zmienił treść, ale niewiele. Od razu widać w jakich miejscach są jego zdania, bo amatorszczyzna aż powala. www.republika.pl/sieci2sieci2/naprawa.html

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wystarczy wykonac pare telefonow:

Właściciel

Gertruda Czechowicz <--Ta Pani to pewnie mamusia tongue.gif

ul. Zimowit 5/1

35-605 Rzeszów

POLSKA

telefony:

stacjonarny: 0(prefix) 17 85-75-777

komórkowy: 0607-36-15-77

e-mail

wczechowicz@plusnet.pl

komunikator Gadu-Gadu

GG nr. 5425239

odpowiadamy również na sms-y wykrzyknik.gif

Kontakt z administratorem witryny

Admin

Witold Czechowicz

telefon:

komórkowy: 0691-54-09-29

:)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło kilka dni. Upomniałam się o zmianę css'a , laya, a przede wszystkim title i descrption.

Jakkolwiek ogólnie doskonale Cię rozumiem i popieram, to jednak co do tego title i description nie do końca mogę się z Tobą zgodzić. Jego tagi nie są w podanej formie kopiami twoich (choć oczywiście widać skąd czerpał inspirację ;) ), a w końcu strona ma taką samą tematykę - więc cóż. Nie oczekuj że gość sobie tam wpisze "goryle we mgle" :P

Rozpoczęcie jest proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zmianą title był "Yorki - Yorkshire Terrier - hodowla SREBRNY WIATR - Yorkies - dog show" a desc chyba "strona poświęcona psom rasy yorkshire terrier, wystawom psów rasowych, rnosiągnięciom hodowli srebrny wiatr, skierowana do wszystkich sympatyków yorków i psów w ogóle, rnstrona o yorkach, yorki i otoczenie, " itd ale mniejsza o to:

Nie trzeba pisać o gorylach, żeby mieć inny opis, wystarczy chcieć :/ Ale tego elemtu właśnie brakuje.

Uderzające podobieństwo jest wkurzające i żadne dwie strony o yorkach nie mają tak podobnych danych - jeszcze ktoś pomyśli że to moja hodowla zrzyna z innych ;) a w tej branży wieść gminna szybko się niesie.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności