Skocz do zawartości

Stosował ktoś afirmacje?


messina

Rekomendowane odpowiedzi

Niebezpieczeństwo afirmacji jest takie, że kiedy się nie spełnia może powodować dodatkową frustrację i wtedy trzeba mieć sposoby aby sobie z nią radzić.

Sorry, że nie odpowiadam dokładnie na Twoje pytania ale uważam, że samo rzucanie czarów i hokus-pokus nie spowodują, że Twoją stronę zacznie odwiedzać więcej ludzi.

Lepiej czas poświęcony na afirmację spędzić na analizie zagadnienia (np. strony) pod kątem tego dlaczego nie odwiedza jej "tysiące ludzi", wyciągnięciu wniosków z analizy i podjęciu działań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę śmieszne jeżeli mówiąc "moja strona jest odwiedzana przez tysiące ludzi" oczekiwać wejść na swoją stronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

messina, afirmacje nie służą zarabianiu w dosłownym tego słowa znaczeniu, a w wzbogacaniu siebie, kształtowaniu, ulepszaniu, naprawianiu własnego JA, a jakakolwiek pośrednia korzyść, czyli w najpowszechniejszym tego słowa znaczeniu - pieniądze i sława, to efekt pośredni !!! Nie powinno się stosować "sztuczek nieziemskich" do celów przyziemnych, szczególnie tych egocentrycznych, utrudniających rozwój duchowy.

Możesz ulepszać siebie afirmacjami, ale ruch na stronie zwiększaj sposobami "mniej egzotycznymi"..

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to chodzi mi najbardziej o afirmację - On (imię i nazwisko) mnie kocha

Nie zadziała, nie wmówisz tego komuś. Ale zakładam, że możesz wmówić sobie że jesteś atrakcyjny i przez zmianę nastawienia, pewność siebie, rzeczywiście stać się atrakcyjniejszy. Możesz dodać sobie śmiałości w kontaktach. Zmotywować się do działania. Ale czary mary z tego nie będzie.

Nie piszę jako praktyk, nie mam doświadczeń z afirmacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mesina, to też jest afirmacja "zła", lub jak kto woli egoistyczna. Dobra afirmacja to coś w stylu : "kocham siebie i świat" to sposób na zaakceptowanie siebie, odzyskanie równowagi wewnętrznej itd. Kultura wschodu, czy tzw czary mary, mówią dokładnie to samo co psychologia - nie pokochasz póki do tego nie dorośniesz, nie stworzysz stabilnego, silnego, dobrego związku, dopóki nie naprawisz siebie, nie zrozumiesz czym jest : uczucie, praca, rodzina. Afirmacje pomagają "dorosnąć" do pewnych rzeczy czy też przywilejów dorosłości.

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności