Skocz do zawartości

Optymalizacja wyglądu strony głównej sklepu internetowego


oloksyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem na etapie tworzenia sklepu internetowego. Branża ślubna. Zastanawiam się jaką opcję wybrać, a mianowicie mam pod topem content w środkowej kolumnie i tam slidershow. Zaś poniżej zastanawiam się co dokładnie umieścić tzn wygląd tego elementu byłby taki sam tylko czy lepiej:

1. Losowe produkty z danej podkategorii, które się zmieniają za każdym odświeżeniem strony, 4 takie prostokąty (divy)

2. Prostokąty z odnośnikami do danych podkategorii (tych samych podkategorii co wyżej)

Optymalizacja wydajnościowa nie ma znaczenia dla mnie, tylko co będzie bardziej przyjazne dla potencjalnego klienta.

Mam nadzieje ze się jasno wyraziłem.

Uroczystości rodzinne

Pięknie wykonane Zaproszenia ślubne ręcznie robione w rewelacyjnych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,ze druga propozycja jest lepsza. Klient zobaczy nie jeden przedmiot tylko co sklep oferuje.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozesz podac adres strony?

decostyl.eu/sklep_new/

Narazie strona jest w powijakach i wiem, wiem długo się ładuje bo nie ma tam jeszcze właściwej grafiki tła.

Te moduły miałby by być tam gdzie jest Strona główna i w tym obramowaniu 2x2 prostokąty albo z podkategoriami albo produktami i odnośnikami do podkategorii. Coś jak jest na intim-shop.pl (wiem że branża trochę dziwna :) )

Uroczystości rodzinne

Pięknie wykonane Zaproszenia ślubne ręcznie robione w rewelacyjnych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności