Skocz do zawartości

Kto rano wstaje...[piszemy do 8.00]


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

ziaaaafk ;)

Dobry ;) Czas się wziąć za robotę po wolnej niedzieli ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziaaaafk ;)

Dobry ;) Czas się wziąć za robotę po wolnej niedzieli ;)

Jeszcze by się pospało, ale to słońce dające po oczach spać nie daje... miłego dzionka

  • Like 1

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj od rana niespodzianka jedna z moich stron zaliczyła top10 - od 2 lat nielinkowana, stara w html-u zrobiona i na tabelkach, mało treści i mało podstron (w sumie chyba 7), nie jest mobile friendly... a za oknem zimno, dżdży, miejscowi smętnie poruszają się do lokalnego spożywczaka, a następnie na przystanek autobusowy - od kiedy przestawiłem biurko przed okno, to mam zdecydowanie lepsze pogląd na świat - w dosłownym tego słowa znaczeniu, od tygodnia obserwuję bociany w gnieździe ... jakoś tak uspokaja.

Dobra, koniec tego dobrego, czas kończyć pracę na dzisiaj i do domu spać. Tym co wstają - miłego dzionka.

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak mamy od wczoraj wieczora w Wielkopolsce pogodę "barową" :kawa:

Udanego dnia.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna powraca > :okularnik:

Udanego dnia.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up tak jest :) zapowiada się ciepły weekend majowy ;)

Miłego.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności