Skocz do zawartości

http://www.pobieraczek.pl/ żąda zapłaty za ? Spam?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Szanowny Panie Kupka,

Dnia 23.12.2011 z komputera o adresie IP xxxxxx zamówił Pan na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona.

Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarł Pan z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Panu niniejsze wezwanie do zapłaty.

Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty może spowodować poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Panu stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego.

W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne:

- przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,

- przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,

- postępowanie sądowe,

- komornicza egzekucja należności,

- Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż świadczenie Usług Usenet w ramach Bezpłatnego Testowania powoduje obciążenie zasobów wykorzystywanych, w szczególności infrastruktury dostawcy sieci Usenet. Nieuzasadnione obciążenie Zasobów Angażowanych, w szczególności poprzez niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązania stanowi szkodę wyrządzoną Usługodawcy i podlega karze umownej w wysokości stanowiącej wyrażoną w złotych polskich, równowartość 100 dolarów amerykańskich, wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego.

W związku z tym wzywamy Pana do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: xxx

Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:

Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.

Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811

Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - mail

Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem xxx

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,

Zespół Pobieraczek.pl

Ogólnie zlewam na tą firmę, ale czy oni sie nie zmienili? Ta wzmianka o USENET brzmi dość poważnie... Trochę się boje z 1 strony, z drugiej mam ich głęboko, nic nie podpisałem i nawet nie wykorzystałem ich konta, bo plik który chciałem pobrać - okazało się, że nie istnieje czy coś... lipa ogólnie.

Sprawa niby jest dość głośna, ukoik dał kare ale oni nadal istnieją. szok, że się dałem nabrać ale ze mnie głupol. Ktoś jeszcze wpadł?? Co robicie?? Zlewacie to czy gdzieś zgłaszacie np próbę wyłudzenia kasy zeby było w razie czego ze podjąłem jakąś reakcje???

W sumie napisałem do nich na bok po otrzymaniu pierwszego maila z wezwaniem do zapłaty, ale bok mi nic nie odpowiedział.

Duże zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BOK ich nie licz, bo nie wiem jak kiedyś, ale wcześniej był lekko mówiąc ułomny - mi nie chcieli wypowiedzieć umowy pieprząc w kółko to samo a po decyzji uokik wystarczyło jedno słowo i usuwali natychmiast konta. Jak masz za dużo kasy to zapłać:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP mam w du**e, ogólnie jeżeli ktoś robi takie rzeczy to w życiu bym w tym nie brał udziału, nawet jakby były z tego kokosy, ale ludzie teraz nie mają zasad, liczy się każdy $$. Strasznie lipna firma - śmieć...

kasy nie zapłacę, bo znam wartość pieniądza i na byle gó**o nie wydam.

Duże zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie tacy ludzie :) Skoro chciałeś coś pobierać = chciałeś okradać autora, pobieraczek pobiera za to opłatę. W takim razie pousuwaj 90% nielegalnego softu który masz zainstalowany.

Namo raz ładnie takich jak ty podsumował.

To całe biadolenie "...dostałem wezwanie do zapłaty..." to tak jakby bandyta skarżył się że dostał mandat za zaparkowanie samochodu koło sklepu który okradał.

Zagraj w gry przeglądarkowe.

Tylko u nas zagrasz w gry przez www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czyli nic nowego możesz oszukiwać na kilka mln a dostać mandat na kilka tys, to jak z przechodzeniem na czerownym świetle i w miejscu niedozowonym, czyli lepiej przejśc obok pasów na czerownym bo dostajemy 50zł niż na czerwonym świetle na pasach wtedy dostajemy 100zł. Witamy w Polsce.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ cinmar

Mnie już w tym kraju (a może raczej państwie) mało co dziwi... Trudno przyznać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi, ale pamiętaj, że żyjemy w państwie, w którym teoretycznie seks można legalnie uprawiać od 15, a oglądać od 18 roku życia...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realne:) Są tacy, którzy zarabiają na tym mega siano, stawiają spamy, które po parę godzin siedzą i potem ban. Stawiają tego gigantyczne ilości. Z jednej stronki dziennie kilkaset trudno wycisnąć, ale z 1000 stron po jednej dużo łatwiej. Inna sprawa, że przy dużej liczbie rejestracji pewnie i 5 dostają. Tam można negocjować warunki.

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać Google adwords wspiera już nie tylko oszukańcze firmy cypryjskie ale i rodzimych osz.u,,,s.tów

Usuń konto pocztowe wykorzystane podczas rejestracji powinni automatycznie wszystko usunąć z serwera e-mail. logi etc

Zgłoś na policje kradzież/zaginięci dowodu osobistego wyjeb go do śmieci

Wyrób nowy dowód

Zrób przekierowanie poczty na poczcie polskiej na adres UOik albo inny :)

Swoja pocztę odbieraj u babci :P

Rozwiąż umowę z usługodawcą internetowym, zmień na innego

Wtedy możesz się wszystkiego wyprzeć jako iż to nie ty zarejestrowałeś na na tej stronie.

Ale oni i tak tylko mogą straszyć.

Jak jesteś paranoikiem to to powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności