Skocz do zawartości

Inteligetna dodawarka do kolorowych katalogów


moneron

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem nowy temat, bo wielu pewnie nie dotrze do 30 posta w poprzednim temacie. Jak komuś przeszkadzał sposób dodawania w kolorowych katalogach to zapraszam tutaj.

kameleon.moneron.pl

Pod linkiem kryje się Leon Kameleon czyli inteligentna, ucząca się dodawarka podpięta do kolorowych katalogów.

Potrzebne są:

1. url strony :)

2. tytuł, najlepiej zapisany z synonimami, ale niekoniecznie

3. opis, koniecznie zapisany z synonimami i niezbyt ubogo bo Leon sprawdza podobieństwo tekstu

4. e-mail, hasło

Z rzeczy ważnych:

Proszę o sprawdzenie i ewentualną korektę kategorii przed dodaniem. Leon uczy się od Was. Jak będziecie wprowadzać go w błąd to się nigdy nie nauczy, a ja będę miał kupę wpisów do usunięcia.

Lista katalogów jest np. TUTAJ

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dodałem cos dla VIP-ów, tylko martwi mnie to, że dodawarka nic mi nie pokazała, tzn. nic mi nie poskładała....a opis jest dobry, sprawdzony i na pewno bezbłędny

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vspak:

Nie wiem czemu nie chwyta Twojego tekstu. Wczoraj robiłem testy i po dodaniu do nieco ponad połowy słów łapał już 25 uników. Być może synonimki Ci się powtarzają w tekście i te same słowa pojawiają się w różnych miejscach, podobnie jak byś zmieniał tylko kolejność wyrazów. Wtedy kameleonek tego nie przełknie.

Robbieriviera:

Dodawarka nie pokazuje poskładanych opisów. Jak wypluła info że wpis wysłany to znaczy, że wysłany. Jak nie było info to znaczy że coś nie poszło, a mogło bo nie zauważyłem, że po wrzuceniu w layout sesje nie startowały i całość wykładała się na kategoriach. Jeśli nie widziałeś kategorii tzn. że trafiłeś właśnie na moje niedociągnięcie. Już poprawione

ronin:

Tak, z kategoriami jeszcze trochę nie trafia, bo ma mało danych i niektóre błędne. Sam się uczy więc niedługo powinno być lepiej. Ale tam gdzie nie trafił właściwa kategoria powinna gdzieś na początku listy

piomoo:

Raportu zbiorczego nie przwidziałem. Przyjdzie e-mail z każdego katalogu

MaxPan:

Nie zlicza synonimów, tzn? Coś nie skumałem, napisz wiecej

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam opis synonimizowany a zlicza tylko 1 unikalny, opis sprawdzony, klamry domknięte

Gdyby klamry były niedomknięte wyrzuciłby komunikat. Co do ilości uników to teksty wynikowe są porównywane, jeśli zbyt podobne to generuje nastepny i tak do 100, jak nie znajdzie to wyrzuca, że za mało.

W Twoim albo synonimków jest za mało, albo się powtarzają...albo muszę trochę przesunąć próg porównywarki, ale z tym jeszcze poczekam zobaczę jeszcze jak to idzie.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna lipa, u mnie też podaje tylko 1 unikalny opis powyżej 300 znaków.

Ja nie mam problemów. Wystarczy, że dodasz conajmniej jedno podwójnie zagnieżdżone zdanie oraz w każdym zdaniu umieścisz zsynonimizowany wyraz. Powinno być dobrze.

Lekkie konstrukcje stalowe na potrzeby budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego - projekt, wykonanie, montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemów. Wystarczy, że dodasz conajmniej jedno podwójnie zagnieżdżone zdanie oraz w każdym zdaniu umieścisz zsynonimizowany wyraz. Powinno być dobrze.

Opis był znacznie dłuższy niż 300 znaków i posiadał kilkanaście synonimów, co w sumie daje od cholery kombinacji. Anyway skrypt chyba został naprawiony, bo teraz dodałem bez problemów. Swoją drogą miło, że autor katalogu sam rozpowszechnił dodawarkę i to za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemów. Wystarczy, że dodasz conajmniej jedno podwójnie zagnieżdżone zdanie oraz w każdym zdaniu umieścisz zsynonimizowany wyraz. Powinno być dobrze.

Opis był znacznie dłuższy niż 300 znaków i posiadał kilkanaście synonimów, co w sumie daje od cholery kombinacji. Anyway skrypt chyba został naprawiony, bo teraz dodałem bez problemów. Swoją drogą miło, że autor katalogu sam rozpowszechnił dodawarkę i to za darmo!

Ale kombinacje sa porównywane i jeśli są zbyt podobne do siebie to wylatują z puli więc kilkanascie synonimów w długim tekście może nie wystarczyć jeśli to były pojedyncze słowa.

Swoją drogą dodawarka jest chyba tylko na razie za darmo, jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie poświęcić kilka godzin dziennie na moderację a to już za darmo nie przejdzie, ale to się zobaczy, na razie zostaje free.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności