Skocz do zawartości

Inteligetna dodawarka do kolorowych katalogów


moneron

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie bomba! Po prostu rewelacja! Świetny pomysł!

Przetestowałem na jednej stronie i poszło dobrze. Zobaczymy co z akceptacjami wpisów.

I o ile dobrze rozumiem, to ów bystry Kameleon Leon rozpoznaje, że strona została już dodana do danego katalogu i go omija?

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia, a w niej przyjazny dietetyk :).

Centrum Medyczne z Wrocławia - lekarze specjaliści, badania, rehabilitacja.

Strona internetowa poświęcona unikatowej chińskiej sztuce walki - wejdź na kung fu Wrocław!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

RedWeb:

Tak, na początku sprawdza czy i wilu katalogach strona już jest, po drodze wyrzuca takie info

Buka:

Co do zagnieżdżeń to działają, tylko głębokość ograniczona do 5, ale kto tylu używa

PS. Proszę nie strzelać we mnie html-em w opisach, takie wpisy od razu wylatują a ja mam zbędną robotę, no i przypominam o kategoriach, np. jeśli wpis dotyczy sklepu internetowego, a opis jest o sprzęcie sportowym i nie ma ani słowa o sklepie to chcę go mieć w kategorii sport itp, a nie w sklepach internetowych.

edit: dwie grzechy główne, które dyskwalifikują wpisy:

1. źle dobrane kategorie np. kulinaria w przyrodzie, zwierzętach i nieruchomościach

2. Kategorie SKLEPY INTERNETOWE itp. jest dla sklepów, ale jeśli w opisie nie ma ani słowa o sklepie internetowym, handlu elektronicznym czy sprzedaży on-line to wpisy wypadają. Gdybym je dodawał to wkrótce w tych kategoriach byłoby wszystko oprócz fraz "sklepie internetowym, handlu elektronicznym czy sprzedaży on-line", czyli dobrze zmielona kaszanka poza tematem kategorii.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na przykład biję się w piersi, bo przy kategoriach nie zajarzyłam o co chodzi, czyli że trzeba w każdej linijce wybrać właściwą kategorię dla np. strony o gotowaniu. Ale czasem ciężko dopasować odpowiednią kategorię. Nie wiem, który to katalog, ale czy kulinaria to Hobby i rozrywka, Dom i ogród, Inne czy coś innego?

i w mailu zwrotnym w pierwszej linijce popraw sobie: Twój wpis został został odrzucony :-)

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na przykład biję się w piersi, bo przy kategoriach nie zajarzyłam o co chodzi, czyli że trzeba w każdej linijce wybrać właściwą kategorię dla np. strony o gotowaniu. Ale czasem ciężko dopasować odpowiednią kategorię. Nie wiem, który to katalog, ale czy kulinaria to Hobby i rozrywka, Dom i ogród, Inne czy coś innego?

i w mailu zwrotnym w pierwszej linijce popraw sobie: Twój wpis został został odrzucony :-)

Co do kategorii nie jest "na bogato", ale tak miało być, mnie najbardziej irytuje w katalogach szukanie kategorii i podkategorii, więc rzuciłem takie minimum w każdym. Czasem pewnie zabraknie, ale po to są kategorie inne, pozostałe itp.

Dzięki za info o błędzie w mailu.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas wywala 1-2 pseudo-unikalne, chociaż tekst jest na 100% poprawny. Seo Light pokazuje ponad 10k kombinacji.

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas wywala 1-2 pseudo-unikalne, chociaż tekst jest na 100% poprawny. Seo Light pokazuje ponad 10k kombinacji.

Jak już pisałem teksty sa porównywane, kilka pojedynczych synonimów może dać K kombinacji, ale uderzająco podobnych, które nie przejdą przez kameleona. Spróbujcie dodac jeszcze pare synonimków i poobserwować wynik. Jakieś zagnieżdżenie też może sporo dać. Katalogi są bardzo podobne, jak wpuszczę tam bardzo podobne treści to może być po ptakach.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaakceptowałeś 15 a 10 nie, rozumiem że opis można poprawić i dać do rozpatrzenia jeszcze raz tak?:)

Z tego co kojażę opis był trochę mi się nie podobał, ale puściłem. Problem był raczej w kategoriach, jak u większości. Kameleon dobiera kategorie, ale jeszcze się myli, z tego co widzę większość zatwierdza jak leci bez sprawdzania. Najbardzie trafione powinny być na początku każdej listy, ale nie zawsze na pierwszym miejscu.

edit: możesz oczywiście dodać jeszcze raz, a opis trochę bym "uczłowieczył" bo niektóre synonimki są trochę z nietrafione

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.....dodawarka do katalogów super narzędzie ,ale z dodaniem opisów klapa :rolleyes: pokazuje mi ciągle za mało .....

Pozdrawiam...

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności