Skocz do zawartości

Inteligetna dodawarka do kolorowych katalogów


moneron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ok. Słuchając głosów ludu przestawiłem porównywarkę tekstów. Teraz powinno być lżej tylko boję się że z unikalnością opisów może się zrobić marnie. No cóż dopasowuję empirycznie. Co do błędu, który sprawia, że nie ma przycisku dalej przy kategoriach to na razie wrzuciłem środek doraźny. Pogorszyć się może dopasowanie kategorii i nie gwarantuję, że komuś się nie wyłoży, chociaż marne szanse. W najblizszych dniach zoptymalizuję trochę algo, żeby pożerał mniej pamięci bo tu jest problem.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do niektórych userów kameleona. Nie zasypujcie mnie "syfem", to i tak nie przejdzie, tylko tracimy czas, sprawdzajcie co wam automaty generują, bo tego się nie da czytać, wystarczy trochę rozbudować tekst (zagnieżdżenia) zamiast sypać niedorzeczne, niezrozumiałe i nieodmienione synonimy.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, postanowiłem wprowadzić kody sms w kameleonie.

2,46 (2,00 netto) - standardowy wpis do 25 kk

7,38 (6,00 netto) - wpis z korektą/edycją, w przypadku źle wybranych kategorii lub błędów dot. ortografii, interpunkcji, odstępów między wyrazami czy pisowni wielką/małą literą są one poprawiane tak aby wpisy były do zaakceptowania; jeśli cały wpis naszpikowany jest błędami zostanie odrzucony.

Poniżej 10 kodów - wpis standard:

PIO01 - PIO10

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności