Skocz do zawartości

Adam Małysz kończy karierę :(


protus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

15 lat, królował na skoczniach, czasem było gorzej, czasem nie szło mu zupełnie, ale taki powinien być każdy sportowiec, czy mu idzie, czy nie, zawsze stara się robić wszystko najlepiej jak potrafi, a nie smęcić... Mało mamy takich ludzi z naszym paszportem, choć może nie tyle mało, co nie każdemu jest być tak dobrym by o nim przez tak długi okres słyszeć :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróci zobaczycie... :)

Wtedy będziemy mieć najlepszego szkoleniowca w historii !!!

Pozdrawiam

Również myślę, że zostanie szkoleniowcem tyle że nie wiem czy kadry narodowej(bo Kruczek się tam już zasiedział i stołka oddać nie będzie chciał) czy może będzie pracował z młodymi i wyszukiwał przyszłych mistrzów :P

Skuteczny Katalog stron | Niezwykły katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pora na kanonizację :).

W końcu musiał zrezygnować - ma rodzinę, dziecko - kiedyś trzeba się tym zająć.

Wiele miłych chwil i stresu przyniósł kibicom, myślę, że każdy z nas powinien być mu wdzięczny.

Mam nadzieję, że Kamil Stoch godnie go zastąpi.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, rok 2000 na 2001 gdy zacząłem oglądać dzięki niemu skoki. Ile było takich godzin przy TV w oczekiwaniu kiedy Adam skoczy?

Jeśli zostanie trenerem życzę mu dużo szczęścia, bo wtedy nie wszystko będzie zależało od niego.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, normalnie jakby umarł. Również żałuję, bo wiele fantastycznych chwil spędziłem oglądając jego wyczyny, niemniej to nie terminator. Pewnie gdyby chciał, lub był pazerny na kasę to by jeszcze poskakał z jeden sezon, może dwa, ale tak chyba faktycznie jest lepiej. Odchodzi jako król. Wystarczy spojrzeć na Ahonena, jak się rozmienił na drobne..

Śmieszy mnie tylko Tajner i jego zapewniania, że Stoch dorówna Małyszowi, że ma większy talent itd. Czuje smród uciekającej forsy, spadek oglądalności, wpływów z reklam to robi dobrą minę do złej gry, nic więcej (do Stocha nic nie mam).

Niemniej jakoś średnio to widzę, że będzie mi się chciało oglądać ten sport, w którym tak wiele jest przypadku bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stracą na tym cale skoki, polacy jeździli za malyszem po całej europie. Zainteresowanie polskimi skokami też spadnie drastycznie, nie sądze zeby stoch to ,,pociągnął". Smutno chociaż można i trzeba zrozumieć jego postawe. Dziękujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony wielka szkoda, ale z drugiej - jak to mawiają - trzeba wiedzieć kiedy "zejśc ze sceny niepokonanym". Małysz choć nie zdobył ostatnio złota, to za takiego może się uważać. Wszystkiego dobrego mu życzę i wielkie dzięki za wiele radosnych chwil przed tv, które sprawiały że choć na chwilę czułem się dumny z bycia Polakiem... (Co prawda później newsy ze świata polityki tudzież polskiej kopanej skutecznie to poczucie zacierały, no ale trzeba doceniać choć chwile :D)

Jeśli szukasz tanich gier komputerowych i konsolowych bądź sprzętu to ten sklep z grami będzie strzałem w dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybitny sportowiec, tytan pracy, skromny i mimo wszystko bardzo medialny (nawet na początku w braku medialności było coś w nim co przyciągało). Mi w nim oprócz sukcesów sportowych, imponuje pewna zmiana podejścia, nabranie pewności siebie po kilku latach swoich sukcesów ( za Heinza Kuttina ), która objawiła się nauką i opanowaniem języka niemieckiego i przekonanie do wywiadów, których dziś udziela swobodnie wszystkim telewizjom europejskim, niedawno zdana matura i odważne plany na przyszłość ( które raczej ze skokami nie są związane - o temacie trenowania zawsze ucinał że nie jest zainteresowany). Po każdym upadku się podnosił i wracał na szczyt, za wszystko to wielki szacun i podziękowania :)

ps.. Mam dośc tylko powtórek wrzasków Miklasa i Szaranowicza "ADAM LEEEEĆ" ;) ale pewnie za dwa dni to minie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę ale co udowodnił całemu światu jak daleko można latać ... i jak wiele można tytułów zdobyć.

Na podsumowanie kawał tematyczny :)

Czym się różni Andrzej Gołota od Adama Małysza ?

Adam Małysz dłużej leci w powietrzu, niż Gołota wytrzymuje na ringu.

:)

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności