Skocz do zawartości

Fotel biurowy wyższej klasy?


RybakWedka

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam to: https://www.centrumkrzesel.pl/

Wyższa cena to zazwyczaj lepsza jakość = wyższa trwałość, choć nie zawsze większa wygoda.

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wygodny fotel biurowy to też narzędzie pracy :cfaniak:

Jeśli spędzasz 8+ godzin przy komputerze bezzsprzecznie warto zainwestować w coś podpierające odcinek lędźwiowy kręgosłupa i szyję.

Wykończenia ze skóry wężowej, krokodylej czy innych tego typu rewelacji nie uważam za koniecznie :)

Manifo.com - darmowa strona www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szeryf, dobre pytanie. Ciekawe czy w ogóle jest opcja gdzieś przetestować ten fotel w jakimś sklepie w Polsce.

Na dzień dzisiejszy mam na oku takowy:

https://allegro.pl/fotel-linea-steel-skora-...1541772558.html (850zł)

W makro (1070zł) testowałem osobiście i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Czy ktoś takowy posiada?

; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawa z fotelem załatwiona.

Tydzień temu byłem w makro usiadłem na wszystkich jakie tam były :P

Najlepiej siedziało mi się w

FOTEL LINEA STEEL SKÓRA -> cena 1070 zł i na niego się zdecydowałem z tym że chciałem w Internecie żeby przyoszczędzić kilka stówek. Znalazłem na allegro za 860zł. Tego samego dnia przyszła do mnie gazetka z makro i mój fotelik promocyjna cena 730 zł bez zastanowienia kupiłem. Jestem mega zadowolony!

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie fotela śmiało pisać.

Pozdrawiam.

; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku zakupiłem: https://allegro.pl/markowy-fotel-biurowy-sk...1495686398.html i jestem zadowolony jak na razie:)

O, mam 6 takich w biurze, w wersji z masażem. :-)

Przy okazji, z naturalnego skąpstwa czekałem rok na Ikea Markus na Allegro ;-) i kupiłem w zeszłym tygodniu. Świat jest jednak mały. Spośród wszystkich ludzi posiadających to krzesło, trafiłem na człowieka mieszkającego 3,5 metra w linii prostej nad moim gabinetem :-). Krzesło doskonałe.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie spóźniłem, ale jak ktos ma zainteresowania motoryzacyjne to mogę polecić takie oto fotele kubełkowe.

Nie mam osobiście takiego ale mam przyjemność przesiadywać na nich :D Z wyglądu są bardzo atrakcyjne i jak na mój wybredny gust nawet dobrze wykonane.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ostatnimi czasami musiałem zwolnić tempo prac m.in. z powodów kręgosłupowych. Wyłazi na wierzch wiele lat siedzenia przy kompie.

Przy okazji odwiedzin w gabinecie fizjotereapeuty dowiedziałem się o czymś takim jak piłka rehabilitacyjna.

Jest to po prostu wielka dmuchana piłka (najlepiej o średnicy 65-75 cm) na której można siedzieć i wykonywać różne ćwiczenia.

Celem jest wzmocnienie mięśni brzucha i około kręgosłupowych.

Niesamowita zabawa. Siedząc przy biurku na piłce cały czas mimowolnie ruszasz tyłkiem i całym ciałem, co powoduje ciągłą zmianę pozycji i pracę mięśni.

Co jakiś czas siadam na piłce w siadzie japońskim lub (uczę się dopiero równowagi) klęcząc wyprostowany. To ostatnie ćwiczenie jest bardzo wymagające i wzmacnia bardzo mięśnie szkieletowe.

Oczywiście w necie jest bardzo dużo filmów z ćwiczeniami na piłce.

Polecam Wam wypróbowanie. Za 100 zł można wzmocnić sobie kręgosłup i inne mieśnie.

pozdrawiam

Grzegorz

p.s. Jeśli siedzę na piłce przy biurku to kładę na nią blat wymontowany z krzesła i dopiero na nim siadam, bo wyczytałem, że bezpośrednie siedzenie na gumie działa niekorzystnie na tyłek, gruczoł krokowy u facetów, itp.

p.p.s.

Pierwszy lepszy link o fotelu-piłce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam byle jaki , ale na kręgosłup i inne dolegliwości "zabiurkowe" pomaga 2h/dziennie siłowni i minimalizacja wożenia dupska a i gimnastyka weekendowa z aparatem pomaga :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Polecam to: https://www.centrumkrzesel.pl/

Wyższa cena to zazwyczaj lepsza jakość = wyższa trwałość, choć nie zawsze większa wygoda.

Też właśnie ostatnio oglądaliśmy krzesła od nich - niezłe, choć ostatecznie jeszcze nic nie wybraliśmy, bo taka właśnie przyszła myśl, żeby zebrać jeszcze trochę kasy i kupić co droższego, lepszego - przynajmniej wytrzymałościowo. Tu głupie 200 zł robi różnicę.

W każdym razie dla mnie fotel nie musi być "wyższej" klasy, on musi być po prosty wygodny...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności