Skocz do zawartości

Robal na forum?


Sanchez Spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie forum: www.sex.fora.pl

i ktoś mi przydupił jakiś skrypt dodający 3000 użytkowników

o nazwie typu: XCVRM albo RTYOSW

Nie usunę teog ręcznie bo mi sie nie chce 3000 useró kasować

i pytanie brzmi czy ktoś sie już z tym spotkał i co to wogóle jest?

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz potwierdzenie wizualne w PA - wtedy takie spam-boty sie nie będą mogły rejestrować.

A usunąć możesz tak, że bierzesz ID pierwszego (zalozmy ze to bedzie x) zarejestrowanego bota i ostatniego (a to y) przez zapytanie SQL:

DELETE FROM prefix_users WHERE user_id <= x AND user_id >= y;

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to zapewne jeden z robaków, które wykorzystują bugi w phpBB tak więc nie masz się czym przejmować jeśli masz najnowszą wersje tego scriptu :D o ile się nie mylę to do włączenia tokenów potrzebny jest jakiś mod :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest to potwierdzenie wizualne? niemogę tego znaleść w PA

Powinno być w PA -> konfiguracja i nazywac się "Potwierdzenie wizualne" - jak nie masz to albo przez to, że nie ma tam najnowszej wersji albo adminom nie chciało się zrobić pełnego updatu.

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności