Skocz do zawartości

O2MailReader - proste raporty z SEO katalogowania.


Salek_Art

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja prosiłem, o reklamę w swoim topicu ? Załóż sobie kolego nowy temat w dziale narzędzia i tam spamuj.

Ja sprzedaje program, nie skrypt, który jest na czyimś serwerze.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań co do programu:

1. Czy poradzi sobie ze skrzynką na której jest np. 6 tys. meili, a wśród nich te z SEOKatalogów?

2. Czy odczytanie linków do wpisów ze skrzynki Interii nie będzie dla niego problemem?

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, bez problemu. To java, a nie php ;).

2. Nie, jak sama nazwa mówi odczytuje maile z o2, miał z gmaila, ale na o2 łatwiej się wbić.

O metodach tu nie mówiłem, ale o cyrylu znaczy się o wynikach działań. No ale może czegoś nie rozumiem... I urywam się z tego wątku, bo Autor szanowny nerwowy jakiś na punkcie swojego softu :). W sumie to ma rację, że broni, ale ja przecież nic nie atakowałem. :)

Nie spinam się :). Po prostu twoje posty nic nie wnoszą do tematu. Nie jestem nerwowy, ale nie dokładnie zrozumiałeś działanie, przez co możesz wprowadzać kogoś w błąd.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, bez problemu. To java, a nie php :).

Również uważam, że JAVA to język, który ma wiele zalet, a w zasadzie znaczną wyższość nad PHP w naprawdę dużych projektach, ale jeśli uważasz, że PHP sprowadza się do użycia IMAP'a, który przy większej ilości muli niemiłosiernie to jesteś w wielkim błędzie :)

Proponuję też popracować nad dopracowaniem odczytu meili z innych skrzynek - nie wszystkim chce się przesyłać meile z innej skrzynki na O2 lub kombinować jak koń pod górkę...

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności