Skocz do zawartości

Z jakiego antywirusa korzystacie ?


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Chciałbym się dowiedzieć od was jakiego antywira używacie ? Ja od paru lat korzystam z avasta, lecz nie wiem czy jest on najbardziej skuteczny itd.

Mam zamiar zrobić format i chciałbym zabezpieczyć swój komputer jak najlepiej, więc co byście mogli polecić ?

Pozdrawiam,

Artur

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bodajze z 3mc temu byl taki temat, kolejny byl chyba z pol roku temu i tak w kolko... Przejzyj archiwum :) W skrocie najwiecej osob uzywa NOD32.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o darmowe rozwiązania, to decydowałem się na AVG, ale u siebie od dwóch lat mam Kaspresky'ego (płatny) i polecam :)

Mam gdzieś nawet jakieś czasopismo z testem darmowych antywirów, bodajże Komputer Świat. Jak znajdę, to podeślę link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cenie sobie Eset Smart Security, a na dodatkowo raz na dwa tygodnie skanuje Kaspersky Virus Removal Tool naprzemiennie z Malwarebytes Anti-Malware

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikroszit essential, praktycznie w ogóle nie obciąża mi kompa, a do tego zonealarm .

i od czasu do czasu skan spybot search and destroy

Przez hmm 12 lat, nie było takiego progsa, który chociaż raz by czegos nie przepuscił , wiec wybierałem pod wzgledem obciazania kompa, zwłaszcza przy aktualizacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności