Skocz do zawartości

Z jakiego antywirusa korzystacie ?


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

IMO najlepsza Avira AntiVir :P

Opcjonalnie Malwarebytes Anti-Malware ;)

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A słyszeliście o Panda Cloud Antivirus?

Program działa w tzw. "chmurze", co w praktyce oznacza, że część procesów i zasobów przeniesiona jest na zewnętrzne serwery. Dzięki temu program zużywa znacząco mniej pamięci i mocy obliczeniowej. Architektura tego rozwiązania opiera się na bardzo lekkim, zajmującym bardzo mało zasobów agencie instalowanym na stacjach roboczych oraz farmie serwerów przechowujących sygnatury wirusów.

Panda Cloud Antivirus łączy lokalne mechanizmy detekcji ze skanowaniem danych w czasie rzeczywistym przez usługi pracujące w chmurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avira? najlepsza? Ludzie...

Wg. mnie (a miałem już 7 antywirusów) najlepszy jest kaspersky. (wykrywa keyloggery i wszelkiego rodzaju wirusy).

Korzystałem też z NOD'a 32 nie narzekam ale w porównaniu do kasperskiego.. to nie ma porównania :)

Avast, pandy itp. najgorsze antywirusy jakie miałem;) Norton również taki sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcjonalnie Malwarebytes Anti-Malware :(

A propos tegoż softu, to całkiem dobry i też w sumie polecam, skanuje, wykrywa i usuwa skutecznie, aczkolwiek ochrona w czasie rzeczywistym to porażka, po dodaniu tego czegoś do autostartu mój komp strasznie muli, wręcz czasem zawiesza explorer... a do wolnych nie należy, być może koliduje z deka z pandą

No właśnie, korzystam też z pandy av pro i w sumie antywirus średni, nie najgorszy i sobie radzi, ale różnie bywa z usuwaniem tego co wykryje i trzeba się potem samemu motać, kolejna licencja pewno będzie na KIS lub może noda, jęśli puszczą jakąś nową, zgrabną wersję, z symanteca opcji nie rozważam :) Chociaż może i błąd, bo podobno ich produkty już tak nie mulą jak dawniej.

A słyszeliście o Panda Cloud Antivirus?

Słyszeli i testowali, dzięki też temu dostałem przy okazji lickę na av pro :) , ale nie ma jednak jak to konkretny antywirus na własnym sprzęcie a nie jakieś tam chmurki. Chociaż w sumie do zastosowań komercyjnych, gdzie w sieci pracuje dużo kompów nie koniecznie bardzo szybkich, to może być i dobre, na pewno lepsze niż np g data albo office scan

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avira? najlepsza? Ludzie...

Wg. mnie (a miałem już 7 antywirusów)...

Tak IMO Avira jest jednym z lepszych antywirusów, o wysokim stopniu detekcji, i skuteczności.

A co do tych Twoich siedmiu antywirusów, to nie ma co - masz wielkie doświadczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral NOD32, a dokladnie Smar Security. Na pewno odpusc sobie Avast, Avira i inne darmowe wynalazki, bo wiadomo, ze jak cos jest za free to autorzy maja mniejsza motywacje do pracy i trudno sie temu dziwic :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcafee od kilku lat

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows XP - MS Security Essentials, zapora oraz aktualizacje

Reszta sprzętu to linuksy, więc tylko zamknięte porty i wyłączone niepotrzebne usługi.

[OT] Tylko czemu tak wiele sieci i to nawet korporacyjnych ma otwarte (lub zabezpieczone tylko np protokołem wpa) sieci wifi ?

Gigacat - moderowany katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immunet Protect - szybki, darmowy antywirus, wykonujący wszystkie zadania w chmurze, zużywający minimalne zasoby systemowe. Żadnego zamulania, ścinania i podobnych rzeczy :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności