Skocz do zawartości

Problem


featmilka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z którym nie mogę sobie poradzić za bardzo bo średnio ogarniam już tą sprawę. Otóż jest kilka stron na które nie mogę wejść. Nie wiem od czego to zależy. Strony działają u każdego. Niestety nie u mnie w domu. I wygląda na to, że to sprawa jest rozwalona na ruter ponieważ na innych komputerach strony także nie wchodzą. Ma ktoś z Was jakiś pomysł jak by można było to rozwiązać?

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet jest od Tpsy. A strony to przeróżne - np. wisla.krakow.pl czy czasem strony firmowe (co daje się we znaki przy moderacji katalogu..) ale np nie wchodzi także elektroda.pl

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Mowisz, ze sprawdziles na innym komputerze. Najlepiej jakbys mogl sprawdzic na jakims lapku, czy na innym necie te strony dzialaja, a u Ciebie nie.

Poszukaj tez info w google na temat wlasnych adresow DNS i sam je ustaw recznie, bo moze cos jest z tym spieprzone i router cos zle to ustala. Mozesz tez wczesniej sprobowac przywrocic router do ustawien fabrycznych i wgrac najnowsze aktualizacje.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności