Skocz do zawartości

Rower


ilgesu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam górala ale zanim dojadę nim do ciekawych miejsc w lesie to pora już wracać :)

myślę nad zakupem jakiegoś składanego co wrzucę do auta szybko dojadę gdzie trzeba, wyciągam i jazda

Z tym, że wszystkie składaki jakie widziałem brzydkie i pokraczne są, znacie jakiegoś górala do zwykłej leśnej jazdy w cenie tak jak @ilgesu - do dwóch kół

he he

59553055657410619532_thumb.jpg

18184223158071608824_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież są uchwyty, żeby rowerek przymocować na zewnątrz auta, więc nie musisz składaka kupować i sie męczyć z takim 'cudem' :soczek:

Osobiście myśle nad czymś takim https://www.kross.pl/rower/131-LEVEL_A6_V-BRAKE.html czyli ten co proponował Bartek, tylko dziwne, bo niby ten sam rower, a jednak inny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam Dahon Jack --> https://allegro.pl/mtb-dahon-jack-d24-sklad...1481744610.html :D mam go od roku i jest rewelacyjny a co najważniejsze wożę go w bagażniku auta, jak jest korek to auto na pobocze i na rower :D Tutaj cena jest dosyć wysoka, może jakiś nowy model, ja kupiłem za 1800 zł. Rower na prawdę solidny i nic w nim nie stuka ani nie trzeszczy po roku jeżdżenia, po "offroadzie" również :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież są uchwyty, żeby rowerek przymocować na zewnątrz auta

zdecydowanie nie,

nie będę z rowerem biegał do piwnicy w tą i z powrotem, na ciasnym parkingu latał wokół auta za każdym razem gdy będę chciał pojechać w las,

a będę codziennie gdy ładna pogoda - ciało potrzebuje ruchu każdego dnia, nie raz na tydzień

@intruder to jest to ;) (ale spawy jak na czołgu)

właśnie tak to sobie wyobrażam rowerek do auta i myk do lasu, jak się nie zmieści do bagażnika wstawię do tyłu za przednie fotele

jak się trochę nabrudzi to nic, w butach też się każdego dnia full nanosi z wodą i śniegiem nieraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności