Skocz do zawartości

Szkolenie seo - 12-13.04.2011


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie, jeżeli nie tworzycie i udostępniacie standardowych rzeczy przy szkoleniach - czyli profilu uczestnika, programu etc - proszę napiszcie jakiej wiedzy wymagacie od uczestników szkolenia - myślę, że szkoda byłoby tracić czas na podstawy, nazewnictwo etc - rzeczy które każdy z uczestników może doczytać przed szkoleniem choćby tu...

Fajnie byłoby również gdybyście jednak napisali planowany program (po otrzymaniu ankiet) - to również pozwoli się przygotować uczestnikom (pytania do poruszanych tematów). Wiadomo, że program nie będzie obligatoryjny i w dużym stopniu zależy od uczestników - ale punkt wyjścia już będzie:)

Skuteczna i tania Reklama Adwords.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczku - z zalozen wstepnych (pierwszy post okreslajacy ogolne ramy szkolenia) latwo kazdy uczestnik mogl ocenic czy szkolenie jest dla niego czy nie.

Nie skupiamy sie na omawianiu co to jest title czy tag h1.

Założenia wstępne to raz. W ankiecie piszecie, że 30-40% szkolenia to tematy uczestników - czyli założenia wstępne to max 60-70%, czyli zorientować się mogę, ale dlaczego nie mogę wiedzieć dokładniej - skoro będziecie wiedzieć to sami po ankiecie? No common. A czy szkolenie jest dla mnie czy nie, to się ocenia raczej przed nie po wpłacie - skoro się zdeklarowałem, to raczej nie o to mi chodzi, right?;) Nie chodzi mi o deklarację tematów, nie zamierzam nikogo rozliczać z ich realizacji - ot, po prostu znając plan mogę się lepiej przygotować.

I pytanie drugie - ustaliliście już dokładnie godzinę rozpoczęcia szkolenia? W którymś poście napisałeś "prawdopodobnie 10" - wypadałoby potwierdzić/zaprzeczyć, to naprawdę istotna informacja dla osób dojeżdżających we wtorek!

Ja wiem, że na szkolenie jest mega popyt, sam się cieszę że udało mi się znaleźć czas, ale mimo wszystko - od strony informacyjnej leżycie:)

EDIT: Ja liczę, że nie skupicie się na tagach. Ale nie wiem czy takiego np. sb powieninem znać na wylot, a wy mi pokażecie dobre praktyki, czy też zaczniecie od zera. Itd itd. Właśnie po to Was o plan nękam - brzmi sensownie?

Skuteczna i tania Reklama Adwords.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedza zostanie tak pokazana i wyłożona, ze nawet noworodek zrozumie - bez względu na to czy jesteś Rookie czy PRO będzie można sporo wynieśc - wiedzy oczywiście. Hostessy proszę nie zabierać :lol:

Wiem, że dobrze byłoby pokazac agendę ale z racji tego, ze nie wszystko chcemy od razu pokazać/ujawniać wolimy skupic się na tym abyście przesłali nam problemy i pod nie jest robione spotkanie.

Czas afterparty (sądzę, że tak od ok 18/19) będzie tak długi, ze damy rade porozmawiac rowniez o bardzo ciemnej mocy po stronie piwnej ;)

edit: ryś: napisz do marcina na adres @ z pierwszego posta - sądzę, że szkielet prezentacji dostaniesz ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moim świecie ludzie uczciwi się nie wstydzą :D i nie kryją za nickami.

Hmmm czyżbyś za takiego "uczciwego" chciał uchodzić ?

To może zacznij od uregulowania pobytu za urlop i przestań się za nickiem ukrywać :P

Ujawnij się proszeeee, będzie mi miło popatrzeć jak dostajesz pięćsetnego BANA

ps. Przepraszam Wszystkich za tego posta, nie mogłam się powstrzymać ;)

3 Miesiące pozycjonowania GRATIS!

Zadzwoń do naszego specjalisty 607 107 712 i omów szczegóły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moim świecie ludzie uczciwi się nie wstydzą :D i nie kryją za nickami.

To dziwne co piszesz, bo jak wejde na Twój profil to nic o Tobie nie wiem. Nawet nie wiem czy jesteś kobietą czy mężczyzną o imieniu czy nazwisku nie wspomnę. Wstydzisz się przyznać kim jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję na spotkanie przyjechac ok 9:00 aby poznac ludzi i oznaczyć teren :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności