Skocz do zawartości

Szkolenie seo - 12-13.04.2011


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś może zainteresowany odkupieniem wejściówki po cenie zakupu?, to zapraszam, niestety dopadło mnie przeziębienie i cholera nieźle mnie rozłożyło także nie wiem czy uda mi się wykurować do wtorku:( Jeżeli ktoś jest chętny to proszę o info na PW. Pozdrawiam

Już nieaktualne zarówno wejściówka jak i rezerwacja noclegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie do której godziny bedziecie szkolic w srode?

ZAżarcie - czyli do upadłego 17tej ;)

@mimik: ja własnie też dziś nic nie mowie ... do wtorku głos musi mi wrócić wiec się leczę - dasz rade :) jak nie wysłuchasz prelekcji w barze ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO lapek będzie zbędny ... tym bardziej że wieczorem moze nie być czasu na błądzenie w necie aczkolwiek to jest decyzja personalna :P

teczki - są

smyczki - są

dokumentacja - jutro w drukarni

długopisy - j.w.

obiad - mam być smaczny :angry:

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT juz na Was czeka ... ja już zdązyłem tam kufelek piwa wypic ;)

Będzie dobrze :P

acha - kto się spoźni będzie siedział na końcu sali :P oślej laweczki nie ma :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności