Skocz do zawartości

Szkolenie seo - 12-13.04.2011


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

Poza zarobioną kasą dla organizatorów ;P jak było? warto było wydać parę groszy? czy wiedzą ogólno dostępna w internecie? ;d?

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Super szkolenie ;).

Szkoda tylko, że Marcin mówił cicho, a ja siedziałem na końcu - jestem głuchy ;). ( proponuje na następnym o jakieś mikrofony się postarać ).

Lokal - ładny, schludny, trochę daleko, ale na + :).

Organizacja - ok.

After - w miłej atmosferze.

IMO opłacało się uczestniczyć ;).

dobrze, że siedziałem w pierwszej ławce bo z końca nawet w okularach widziałbym tylko jakieś gadające plamy (i to nie przez nadużycie alkoholu dnia poprzedniego ) :klotnia:

Pozycjonowanie stron WWW: SEMstudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do "starych dziadów z pio" - nauczyliście się czegoś (bo narazie to wiem, że dobra popijawa była:D)?

tak na 1 rzut oka na osoby wypowiadajace sie w tym topicu to bylem chyba uczestnikiem o najnizszym ID usera na pio - wiec moge sie chyba uwazac za dziada :P

bylo warto, polecam :D dziwie sie tylko ze praktycznie kazdy z uczestnikow robil tajemnice z tego czym sie zajmuje, co stosuje... :)

IT - odezwe sie :)

dzieki raz jeszcze

pzdr

survi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wróciłem do chaty.

Szkolenie było OK. Trochę ogólnie, no ale ciężko chyba przedstawić coś bardziej konkretnego, za tę cenę.

Tym bardziej, że na sali znajdowały się osoby, które o pozycjonowaniu nie miały zielonego pojęcia :D

Cena nie była wysoka, poznałem sporo na prawdę fajnych osób z branży.

Imo najciekawsze szkolenie, które udało mi się zaliczyć w ciągu ostatnich miesięcy.

Tia, mimo ogólno-dostępnej wiedzy w necie, było warto.

Myślę, że każde większe szkolenie warto sprawdzić, ze względu na potencjalne nowe kontakty oraz wymianę opinii.

Kto nie był, ten trąba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było OK. Omawiane rzeczy raczej znane każdemu kto czytuje PiO, BLF, BHW czy Syndk8 jednak omawiane case'y i wiedza praktyczna ze stosowania tych narzędzi zdecydowanie warta więcej niż te 1200 zł. Jestem zadowolony.

Organizacyjnie - brak mikrofonu, sala nieco za mała jak na tę ilość osób. Pierwszego dnia nie działało WiFi. No i start o 10.00 - serio? Musiałbym wstać o 8.30 żeby na 10.00 dojechać na Wilanów. Udało mi się na 12.00. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że było pytanie o moje precle :)

Więc system posiada:

1000 Presell Pages,

350 adresów IP,

domen zarejestrowanych na różne firmy, z różnymi danymi whoisa,

domen wiekowo z lat 1999 – 2008.

Więcej informacji na stronie

Presell Pages/

Gratuluje udanego szkolenia koledzy mówili że konkretnie i na temat :)

TestyPozycjonera.pl Testy SEO - Białe, czarne i wszelkie inne odcienie SEO w praktyce.

KsiegaPozycjonera.pl Pozycjonowanie i Optymalizacja - Twoja baza wiedzy.

NarzedziaPozycjonera.pl Narzędzia Pozycjonera - Zleć nam czarną robotę pozycjonera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności