Skocz do zawartości

Szkolenie seo - 12-13.04.2011


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Podeślij maila na biuro@narzedziapozycjonera.pl koszty są zależne od ilości przy bardzo dużych ilościach cena schodzi do 4 gr za sztukę.

TestyPozycjonera.pl Testy SEO - Białe, czarne i wszelkie inne odcienie SEO w praktyce.

KsiegaPozycjonera.pl Pozycjonowanie i Optymalizacja - Twoja baza wiedzy.

NarzedziaPozycjonera.pl Narzędzia Pozycjonera - Zleć nam czarną robotę pozycjonera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgred w trakcie prezentacji o sposobach pozyskiwania linków wspomniał o kupowaniu ich na Allegro oraz atrakcyjnej ofercie kupienia linków na stronie TorturaCen.pl. Aukcja jest aktywna, domena mocna także polecam: https://allegro.pl/pr4-site-1-1-mln-bl-10-0...1560524316.html

Przepraszam za SPAM. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....atrakcyjnej ofercie kupienia linków na stronie TorturaCen.pl.

...jak wpisałem słowo link, to mi wyskoczyło sadomaso, o co chodzi, sorry za offtop:)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moim zdaniem warto poprawić:

- dostosować objętość sali do grupy, przy takiej liczbie osób było po prostu ciasno,

- zrobić nagłośnienie - przy >50 osobach trzeba jednak mieć siłę w przeponie, albo mikrofon

- przygotować sprzęt do zajęć - trochę zabawnie jak prowadzący się zastanawia, co mu się wyświetli na rzutniku i czy może to pokazać... :)

I jeszcze mała uwaga - jeśli ludzie przyjeżdżają na odpłatne szkolenie, to większość chce słuchać i wyciągnąć własne wnioski. Oczekiwanie, że każdy będzie się chwalić z czego korzysta, mimo pewnych korzyści nie jest jednak dobrym pomysłem. Poza tym trzeba wziąć poprawkę, że na szkoleniach IT są ludzie z IT, którzy niekiedy mają problem z wystąpieniami publicznymi :)

MKane w którymś momencie też trafnie skomentował, że dobrze byłoby w czasie wykładów rozmawiać w miarę możliwości o konkretnych liczbach. Określenia "dużo", "mało", "trochę" są dość niemiarodajne i mogą owocować błędnym zrozumieniem tematu.

Ogółem było dobrze. Poruszone zostało sporo tematów, co dla mnie jako newbie w BH owocuje sporą liczbą tematów do dalszej analizy :)

Szukaj mnie tutaj: Asante

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy następnej 50tce zadbamy ... pierwsze koty za płoty. sam miałem sporą tremę... z wrażeni aza dużo nawet nie wypiłem :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak czytam i jako takie słuchy mnie dotarły szkolenie było dobre - może jakieś potknięcia były etc. ale powiedzmy sobie szczerze ktoś kiedyś zawsze musiał zaczynać, a człowiek uczy się na błędach najlepiej i najszybciej.

Osobiście żałuję że nie mogłem się pojawić na szkoleniu ze względów zdrowotnych - ale pewnie następnej okazji już nie przepuszczę :)

Gratulacje chłopaki i do następnego szkolenia :)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności