Skocz do zawartości

Szkolenie seo - 12-13.04.2011


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ceny sal sie nie zmieniaja ale ich dostepnosc tak. W weekendy na ogol organizuje sie wesela co sprawia ze nie ma mozliwosci zorganizowania posilku w danym motelu/hotelu miejscu - czyli wybor miejsca bardzo sie zaweza.

To dziala dokladnie tak jak z organizowaniem np. 18 urodzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde szkoda mi czasu na dyskusje na temat dostepnosci sal w Warszawie . Masz watpliwosci co do mojego zdania proponuje Ci zadzwon w 20 miejsc - daj znac ile z nich ma dostepnych sale w weekend a ile w srodku tygodnia.

Nie wnikalem kto i dlaczego wynajmuje sale w weekendem , faktem jest ze nie udalo mi sie znalesc miejsca ktore

a) oferowalo nocleg dla uczestnikow ponizej 200 zl za noc

:) posiadalo odpowiednia sale

c) bylo w Wawie

d) bylo w stanie zapewnic pelen posilek

Glowny problem to albo firma oferowala np tylko sale szkoleniowa - a nie oferowala miejsc noclegowych i obiadow lub opcja nr 2 : brak terminow.

Jesli chcesz dyskutowac na temat miejsc w Wawie zaloz osobny temat.

Rozwiazanie ktore zostalo wybrane jest kompromisowe - miejsce, cena, termin .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już tak szczegółowo wchodzicie w kwestię miejsca, możliwości, cen to warto było wziąć pod uwagę termin - zrobić szkolenie w późniejszym terminie a w weekend ;-)

Taka moja sugestia.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mailowo pytałem o możliwość zakupu video ze szkolenia. Otrzymałem odpowiedź iż każdy uczestnik dostanie materiały w wersji papierowej. Gdyby wstawić kamerę (co jest nawet całkiem popularnym rozwiązaniem) dałoby to sporo fajnych możliwości.

W związku z tym zapytam tutaj: czy będzie możliwość zakupu video z kursu? Części osób termin nie będzie pasował a tak mogą nadrobić. Za odpowiednią cenę oczywiście. Uniemożliwi to co prawda możliwość uczestnictwa w panelu ale zawsze..

Mój portal: Lokalizacja telefonu - usługa dla każdego rodzica chcącego zlokalizować swoje dziecko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkolenie/seocamp/pogawędka czy inne zmiksowane słowo nie może być nagrane - proste :) chodzi o to, że treści ktore są/mogą być przekazywane nie muszą się rozchodzić do każdego. ten kto przyjedzie musi wynieść cząstkę takiego bonusu, która mu wskaże co i jak robić. gdyby zamiast 50 nagle 500 osób zaczęło robić to samo bo IT tak rzekł to byłby niezły ... kaszanka :)

a wiadomo,że najwiecej można jeszcze wynieść na afterparty :) - kto nei lubi dziczyzny ???

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności