Skocz do zawartości

Szkolenie seo - 12-13.04.2011


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

https://maps.google.pl/maps?q=hotel&f=l...177841&z=13

ale nei wiecz czy ten link cos da - w zasadzie w poblizu jest sporo hotelików, taksówka wyjdzi eniedrogo (20-30zł).

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A mam takie pytanie.

Czy oprócz tego spotkania Panowie będziecie coś organizować w czerwcu , lipcu lub sierpniu ?

Gdyż chciałbym kiedyś uczestniczyć w takim szkoleniu , a w kwietniu podczas roku szkolnego ciężko się gdzieś wyrwać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@it_management - imprezka wieczorem bedzie w tym zajezdzie czy uderzamy w "plener?

+

bedzie tam ktos juz w poniedzialek (moze jakies wieczorne piwko?) - czy wszyscy rano przyjada?

pytam - bo zastanawiam sie gdzie organizowac sobie spanie :D

do zobaczenia

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd bedziesz walił Survi, z daleka? Wygląda na to, że prawdopodobnie też przyjadę w poniedziełek do PL-pl. Nie wiem tylko czy spać w Krakowie jedną noc i wcześnie rano do Wawy, czy od razu uderzać do Wawy w poniedziełek.

Jak bym wiedział że będzie z kim popić w Wawie w poniedziałek na miejscu tam gdzie to szkolenie, pomogło by mi to w decyzji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktos z Krakowa (lub przejezdza)? Razem byloby razniej :)

Ja jade z kolegą z Kielc więc skoro z Krakowa jedziesz to będziesz przejeżdżał przez Kielce. I będziemy mieć wolne miejsce w aucie.

XRContent.com - pozwól swojemu XRumerowi generować miliony unikalnych treści codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano dzwoniłem po rezerwacje 1-ki i nie było problemów, nadal były wolne pokoje w "Na uboczu".

Kurcze, jeżeli faktycznie będzie niezła balanga to przyjazd autem sobie chyba daruje. Pociąg + taxi powinien wyjść w tym samym budżecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności