Skocz do zawartości

Szkolenie seo - 12-13.04.2011


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

w tym samym lokalu jest barek (chyba) więc wystarczy zadzwonic co i jak ... w poblizu raczej jest neiwiele.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z centralnego taryfa wyjdzie ok 70 zł

140+bilet na pociąg. W 300 powinno się zmieścić.

Ostatnio w Wawie zrobiłem 6 km w 4 godziny ( O_o ), do tego doliczyć koszty parkingu itp - na to samo wychodzi.

Jeżeli są osoby, które jadą z Poznania lub okolic, to proszę o kontakt. Z pewnością wyjdzie taniej i zabawniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przewóz osób, czy inny prywatny transfer z lotniska to z kim? I nie koniecznie najtaniej, tylko tak zeby faktycznie tam ktos był i czekał, albo żeby byli wstanie do 15 minut załatwić samochód?

Zeby bylo jasne. Ja sobie to co jest do znalezienia w internecie potrafie znalezc, pytam tych ktorzy wiedza z pierwszej reki, bo stawiam na social power a nie na google search :-)

Dzieki @survi za oferte, myslalem ze bedziesz walil gdzies spod mojego najpiekniejszego bez dwoch zdan Krakowa.

PS Widze, że coraz więcej osób się wybiera. Świetnie! Rewelacja i naprawde ekscytująco, bo tego jeszcze nie było na TAKA skale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z centralnego taryfa wyjdzie ok 70 zł

Ostatnio w Wawie zrobiłem 6 km w 4 godziny ( O_o ), do tego doliczyć koszty parkingu itp - na to samo wychodzi.

Ale teraz jest wiosna, więc 15km na godzinę powinieneś przejechać samochodem. ;)

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również sorry za offtop.

Jeżeli chodzi o poruszanie się samochodem po Warszawie to w zimę jest masakra, ale teraz i w lato jest całkiem spoko, więc spokojnie możesz wybrać się autem, wypijesz i auto pod hotelem postawisz ;).

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności