Skocz do zawartości

Szkolenie seo - 12-13.04.2011


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

Dla osób nie z Warszawy - czy z centralnego czy z lotniska - dogadujcie się na jazdę "BEZ LICZNIKA" na określoną kwotę. Tam już jest druga strefa z tego co pamiętam. Z centralnego walcie 40 zł a z lotniska 50 i powinno byc git.

Podklepie parę numerów do ND to się juz poustawiacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dla osób nie z Warszawy - czy z centralnego czy z lotniska - dogadujcie się na jazdę "BEZ LICZNIKA" na określoną kwotę. Tam już jest druga strefa z tego co pamiętam. Z centralnego walcie 40 zł a z lotniska 50 i powinno byc git.

A to ciekawe hasło. Powiem w ten sposób - MPT (które stoi pod lotniskiem i centralnym) to droga korporacja. Sporo tańsze są takie, które zamówisz na telefon i pod Ciebie podjadą. Przykładowo Glob Cab (https://www.globcabtaxi.pl/). Ale żaden licznik. Jak mówisz gdzie chcesz jechać (konkretny adres - tylko nie hotel, powiedz gdzieś obok, sprawdź sobie na google maps) - to przecież taksówkarz myśli, że odwozi Cię do domu. Nie będzie do domu jechał przez Gdańsk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile ten post i propozycja bedzie miala sile przebicia ale mysle ze jak chociaz czesc z nas tutaj sie pod tym podpisze, lub skomentuje- to organizatorzy zwroca na to uwage.

I dlatego proszę o komentarze chłopaki.

O co chodzi?

Jesteś zainteresowany poruszeniem szerokiego tematu INDEKSACJI urli na nowych (pod)stronach serwisow na ktorych budujemy linki?

(na przyklad Hrumierem, ale tez innych linkow budowanych na jakiś Web2.0).

Poprzyj pomysł poruszenia tego tematu przez organizatorów komentując tutaj.

1 Począwszy od zmuszenia G. do zaglądnięcia na taki URL (crawl),

2 przez jego indeksację,

3 a skończywszy na tym jak można pomóc taki URL z naszym linkiem utrzymać w indeksie.

Druga z propozycji jest tak by poruszyć temat bardzo szybkiego szybkiego ale krótkofalowego pozycjonowania i jego sensu przy użyciu robienia tak zwanego ''buzz'' np. na serwisach społecznościowych, mikroblogach i serwisach bookmarkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że lubisz wypracowania pisać :).

Co do drugiej propozycji. Takie "szybkie" pozycjonowanie staje się co raz trudniejsze i pewnie dalej będzie to w tym kierunku szło, więc czy jest sens nie wiem.

Co do indeksacji - jestem za.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ruch poszły piwa, 3 butelki 0.7l 12sto letniego Johhnie Walkera Black Label z LODEM i COLĄ, tak z lodem i COLĄ. Była też wódka i pizza.
zachęca :) - w jakim hotelu planuje zatrzymać się większość ?

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie też pojawię na chwilę w poniedziałek ;) . Chciałbym pozwiedzać przepiękną Warszawę. Myślę o przeprowadzce do stolycy, ponieważ jest tam dużo pracy, klientów i firm. Ludzie są też bardziej tolerancyjni od tych z zapis wdowa.

W kwestii łóżek drewnianych zawsze powtarzałem, że najlepsze łóżka drewniane do sypialni znaleźć można na ekosypialnia.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się załapię na szkolenie, interesuje mnie temat dosyć podobny do drugiej propozycji ebinx'a - nie tyle szybkie pozycjonowanie, ale pozycjonowanie takie, aby na konkretny termin (z dokładnością +/- jeden dzień) strona otrzymała jak najwyższą pozycję (najlepiej 1-2). Po tym terminie oczywiście może być filtr. Ale nie przed...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności