Skocz do zawartości

Szkolenie seo - 12-13.04.2011


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj info dla niektorych osob :

Jesli ktos prosil o miejsce/rezerwacje otrzymal pro-forme ale jej nie zaplacil to rezerwacja zostala dla takiej osoby anulowana. Każda osoba/firma miała 7 dni na wplacenie danej kwoty.

Nie ma juz wiecej wolnych miejsc.

W ciagu kilku dni bedziemy wysylac dalsze informacje jak i kilka zaleglych faktur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

chyba wystawię swoją wejściowkę na allegro :piwo:

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybieram się na szkolenie, nie ma miejsc taki tłok ale zapytam.

1. Dlaczego prelegenci nie są przedstawieni z imienia i nazwiska?, w jakich tych korporacjach pracują?, sukcesy itp?

Wstydzą się czy jak, zresztą co to jest pojęcie praca w korporacji, czy to nadaje prestiżu bo dla wolnych strzelców praca w korporacji to zawsze była jakaś ujma nie zaszczyt.

Widziałem pytanie o agendę, brak takowej, czy wynika to z tego iż szkolić będą ludzie o tak nieprzeciętnych umiejętnościach (ironia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz i zapytaj o imię i nazwisko. Nie każdy chce żeby jego dane figurowały na publicznym forum. Uczestnicy wiedzą kto organizuje bo mają faktury. A ludzie którzy będą dzielić się wiedzą mają swoją markę na tym forum i to jest najlepszą dla nich rekomendacją a nie stanowisko w firmie w której pracują.

Agenda - uwierz jest niepotrzebna. Wystarczy zarys szkolenia. Nie jadę na to szkolenie (ubolewam bo chciałbym kiedyś IT posłuchać) ale miałem szkolenie ze Zgredem "face to face" kilka miesięcy temu i to co było zaplanowane (przyjechał z rozpiską) :) nijak się miało do tematów które poruszaliśmy. Mój zasób wiedzy lub niewiedzy wymuszał kolejne punkty programu.

I co najważniejsze po takim czasie nadal nie zostaję sam ze swoimi wątpliwościami. Jeśli potrzebuję porady zawsze mogę na niego liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtecki bez obrazy, ale jak ktoś prowadzi szkolenia to w jakim stopniu ma się obawiać o swoje imię i nazwisko:)? gdzie pracuje sukcesy.

Nigdy się z tym nie spotkałem przy szkoleniach!

Posiadają markę na tym forum, a jak jestem np. 2 msc to jak mam wiedzieć co to za marka?

Dla mnie ktoś uczciwy!, nie wstydzący się tego co robi nie ma problemu podania tego typu danych, które są wręcz standardem przy prowadzeniu szkoleń!.

Ja osobiście te dane znam, pytam z uszczypliwości i takiego swojego charakteru, który lubi ironizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtecki ja wiem,

Bardziej mnie zastanawia to dość mało typowe podejście z nie ujawnianiem danych prelegentów.

Z drugiej strony zastanawia mnie ta korporacja i jej podejście szczególnie, że użytkownik na tym forum z owej korporacji wyzywał ludzi spamujących blogi tej korporacji a zarazem drugi z owej korporacji jest osobą szkolącą jak obecnie to czynić. No chyba, ze owe szkolenie dotyka tylko delikatnie SEO.

Moim skromnym zdaniem albo ktoś wie co robi i się tego nie wstydzi albo nie wie co robi, nie można być po obu stronach.

Czyżby ta tajemniczość wynikała z obawy, że nie do końca mogłoby być to akceptowane.

Coś na styl nagle Googlarz robi szkolenie jak spamować? ale się nie ujawnia?

Troszkę mi to przypomina taką sytuacje i zastanawiam się jak widzi to taka korporacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto troche siedzi w temacie zna dane tych ludzi i zna poniekąd ich sukcesy, jak widać nie muszą się spowiadać publicznie żeby zebrać komplet na szkolenie, nie rozumiem Twoich problemów, nikt Cie nie zmusza żeby jechać (oj sorry zabrakło dla Ciebie miejsc) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adby ale ja znam dane, ja jedynie pytam czy wstydz ich ogarnia by je ujawnić.

Wiesz mi Adby, mniej znasz prelegentów niż ja.

Zapytam więc prelegentów dlaczego widzą problem w ujawnianiu tych danych, dlaczego w opisie podają słowa korporacja zarazem wstydząc się podania owej korporacji, czy owa korporacja byłaby zadowolona?

W sumie to konstruktywne pytanie należałoby zadać owej korporacji i człowiekowi, który na tym forum z owej korporacji zarzucał spamowanie użytkownikom tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meganetpolska - zapewniam Cię Zgred to nie Guglarz :) A jak wrócą z tego szkolenia to jestem prawie pewny że powiedzą coś o najlepiej wydanej kasie za wiedzę (u mnie tak było) :D

Nie chcą - nie podają a i tak mają komplet ludzi którzy wierzą że wyniosą coś wartościowego ze szkolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności