Skocz do zawartości

Szkolenie seo - 12-13.04.2011


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

A w moim świecie ludzie uczciwi się nie wstydzą :) i nie kryją za nickami.

Z drugiej strony po tylu postach zastanawiam się czy mają ochotę podać I am Zgred, robię to i to itp.

Przecież przy innych szkoleniach to norma.

Jeden taki już krzyczał, że anonimy są złe, a teraz anonimowo choruje z dziwnymi pielęgniarkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wyjasnienie jest banalne :

Jesli ktos powie : Marcin Zygmunt czyli ja - wiekszosc ludzi nie kojarzy mnie z nazwiska a z nicku , podobnie jest z pozostalymi dwoma prelegentami.

Jesli potrzebujesz listy osiagniec zawsze mozesz napisac czy zadzwonic , Twoje pisanie troszke przypomina mi historie jak rok temu pol tego forum biadolilo, ze nie mam na stronie podanego nip bo nie mam firmy , mimo ze kazdy nasz klient otrzymywal i nadal otrzymuje faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wbić w google "zgred"

lat 39, żonaty, 3ka dzieci, samochodu brak - wole poruszać się pieszo lub środkami ... lokomocji oczywiście ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczekasz Magneto jak reksiu. ;)

Przecież przy innych szkoleniach to norma.

Nawet taki event jak SMX nie ma podanych wyraźnie danych dot. prelengetnow, a mimo to ludzie wala na niego i bulą 10x tyle.

Fakty mówią zame za siebie. Bilety na SMX Lagaty, IT i Zgreda rozeszły sie jak ciepłe bułeczki bez potrzeby przedstawiania (czyt. reklamowania) ich postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jest jakiś plan na afterparty? Gdzie i o której? Bo nie wiem czy jechać samochodem czy jednak lepiej nie :)

lepiej nie ... bar jest na miejscu więc oby tylko pogoda dopisała wieczorkiem to piwo będzie tez na świezym :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności