Skocz do zawartości

Warszawa boi się zniczy


doler

Rekomendowane odpowiedzi

i o to mi chodziło aby pociągnac dyskurs :) poszło we właściwym kierunku :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

znicze to nie śmieci.

Co do miejsca to ludzie się tam zbierają ponieważ jest symboliczne, po katastrofie to właśnie tam zaczęły gromadzić się tłumy.

Pan Komorowski odmówił zarządzania z Pałacu Prezydenckiego więc na pewno zgromadzenia go nie blokują w pracy;].

Co do śmiania się Świata to raczej z innych rzeczy. Z wycieków wikileaks wyszło, że rura Rosja-Niemcy, przez Bałtyk była forsowana przez agentów. Troszkę rozśmieszyło mnie powiedzenie w TVN, że wikileaks nie można traktować poważnie;] Na tym w zasadzie zakończono temat. Przecież wiadomo, że oficjalne noty dyplomatyczne i inne pisma to wielka ściema bo przecież wszystkie rządy to sami jajcarze a jedyna prawda jest w mediach:P, także w sumie nie ma co się dziwić;] W sumie, dobrze, może zaczynają do wszystkiego podchodzić profesjonalnie to będzie mniej sprostowań.

Rozbraja mnie jak na 10 rocznicę PO mówi jakie to jest uwielbiane na Świecie w porównaniu do tego co było za PIS. Tylko zamiast głosić to nam to powinni to głosić za granicą, żeby chociaż Ci co ich tak wielbią o tym wiedzieli, bo jakoś UK krytykowała brak przeprowadzanych reform. UE natomiast ingerowało w traktat z Rosją. Tak ich poważają, że sami muszą dbać o nasze sprawy:P.

Co do śmieci, to będąc kilka razy pod Pałacem z racji, że mieszkam nie tak daleko, więcej śmieci zostawiają przeciwnicy krzyża, głównie puszki.

Niedługo będzie film

Dobry dla wszystkich:P a osobiści obrońcy czy przeciwnicy mają szansę, że siebie zobaczą;].

Ciekawe czy powtórzą sukces Mgły, gdzie codziennie odbywają się pokazy gromadzące pełne sale. Nakład filmu z Gazeta wykupiono jednego dnia, a żadna telewizja nie jest zainteresowana pokazaniem. Ciekawe też było nawiązanie przez dwóch prowadzących szkło kontaktowe do tego właśnie filmu, którego właściwie ich odbiorcy nie mają prawa widzieć, przynajmniej drobne wpadki pokazują, że nie jest to kompletnie wyreżyserowane;].

U mnie w mieście na jednym ze skrzyżowań od 3 lat w zasadzie jest stawiany znicz, domyślam, się, że przez dziewczynę której chłopak tam zginął. Jak już niektórzy skończą w Warszawie, to można koło niej poskakać w koło i się pośmiać:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że nei jest słuszne mieszać osobiste tragedia ze społecznymi, które często podszyte są polityką.

Poza tym, demokracja działa w obie strony i to jest problem, bo sa tacy, którzy chcą znicze i tacy, którzy nie chcą i nie chodzi tu o to, kto ma racje, tylko o to, że i ci mają do tego prawo i tamci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od modlenia to są kościoły , a nie przestrzeń publiczna

...no to mnie rozbawiłeś ;)

Jak dla mnie to on ma rację. Tyle pier$%^&cie o demokracji, a nie potraficie jej wypełniać.

Druga sprawa... Gdzie są teraz te pielgrzymki z pod pałacu? Krzyż stoi w kościele... PUSTYM kościele.

Ktoś kiedyś powiedział: "Jeśli Bóg istnieje to do nieba weźmie tylko ateistów".

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od modlenia to są kościoły , a nie przestrzeń publiczna

...no to mnie rozbawiłeś ;)

Jak dla mnie to on ma rację. Tyle pier$%^&cie o demokracji, a nie potraficie jej wypełniać.

Nie wnikając w wiarę, ateistów itp. - to także mnie rozbawiłeś :P

Wedle Ciebie demokracja to, że modli się tylko w kościele? Co to, modlący na ulicy wywołują mdłości? Modlitwa na ulicy jest równie gorsząca jak kopulacja gejów, hetero i inyych, że trzeba to robić w domu? Bardzo ciekawie podchodzisz do demokracji, lub raczej dość ciekawie ją postrzegasz. Trzeba jasno powiedzieć, Ty mówisz o faszyzmie - to niemcy mówili, że miejscem żyda jest getto, lub jeszcze gorzej. (choć nie wiem, czy można obecnie używać tu słowa niemcy - dzisiejsza propaganda wbija w głowę to inaczej, hitlerowcy, naziści - niemcy są przecież dobrzy i naprawdę rzadko się słyszy "niemcy mordowali" "niemcy zarzynali dzieci i kobiety" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego parada homoseksualistów powoduje mdłości, a ludzie modlący się na ulicy już nie? Ulica nie służy do modlenia się

Ulica – droga wytyczona i zbudowana na obszarze zurbanizowanym[...]
Droga – wydzielony pas terenu składający się z jezdni, pobocza, chodnika, drogi dla pieszych lub drogi dla rowerów, łącznie z torowiskiem pojazdów szynowych znajdującym się w obrębie tego pasa. Przeznaczona do ruchu pojazdów, ruchu pieszych, jazdy wierzchem lub pędzenia zwierząt. (Kodeks Drogowy Art.2 ust.1)

Nie ma tu nic o modleniu się i ludzie pędzący bydło nie powodują u mnie mdłości.

Nie oczekuję gratulacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na onecie można znaleźć ostatnio wpisy na forum:

Nigdy nie zapomnimy o mordzie Prezydenta.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu nic o modleniu się i ludzie pędzący bydło nie powodują u mnie mdłości.

Przed zakończeniem dyskusji, gdyż nie bawi mnie rozmowa z szesnastolatkami (lub ludźmi mentalnie w tym wieku) o sprawach których do końca nie rozumieją i potrafią palnąć takie bzdury, że innym było by wstyd. Przytaczasz dość szczeniacko jakieś cytaty definicji drogi i myślisz, że w jakiś sposób zabłysłeś swoją "światłością"? Co Ci jeszcze przeszkadza? Może jakieś płaczące dziecko na ulicy, zaraz... masz coś w zanadrzu? Jest coś w tych przepisach o prowadzaniu po drodze publicznej płaczących dzieci? Katar. Zaraz, znajdź coś o ludziach z katarem, jest coś w definicji drogi? Rozumiesz dlaczego miałem podstawy nazwać twoje argumenty szczeniackimi? Jeżeli nie, to zapraszam na rozmowę za kilka lat. Wklej może jeszcze ze parę cytatów, jednak przemyśl jeszcze to dokładniej, by takich cukierków nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytaty są po to, żeby powołać się na wiarygodne źródło. By nie dawać Ci satysfakcji powiem tylko, że znicze stawia się na nagrobkach i miejscach istotnych wydarzeń historycznych, a pałac prezydencki nie powinien być miejscem tej szopki. Ludzie modlący się na ulicach wyglądają dokładnie tak samo(może trochę przyjaźniej) jak ludzie chodzący pomiędzy miastami w trakcie epidemii jumy i biczujący się, próbując w ten sposób wyprosić łaski u Boga. Moje zachowanie jest oczywiście niemoralne, bo moralność jest zarezerwowana tylko dla osób wierzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym widzicie problem. Przecież ktoś musiał sprzątnąć te znicze. Na filmie widać, że już w koło nie było nikogo (oprócz tej histeryczki), znicze się dopalały, przyjechała służba porządkowa i posprzątała.

Może mieli poczekać aż wszystkie znicze wypalą się do końca, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Osiek - ale odpowiedz na pytania, a nie zmieniasz temat. Zacytuj o tych z katarem na drogach czy mogą być i ten przykład z płaczącymi dziećmi. Powołaj się na wiarygodne źródła i odpowiedz. Bo o tytm że w przepisach nie ujęto modlących, zacytowałeś - dlatego proszę o wypowiedzenie się na te konkretne przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności