Skocz do zawartości

PRV.EsPress.pl - Darmowy system wymiany artykułów prasowych OnLine!


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Raczej nie to, i patrząc na ilość stron w systemie z 230 teraz jest ich 146 więc problem dotyczy pewnie wszystkich użytkowników. :rolleyes:

Aaa ludzie już zaczęli kasować konta na swoich preclach stąd ta ilość precli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu rewelacja

Witryna prv.espress.pl zawiera treści z witryny imgbbb.net, która jest znana jako źródło złośliwego oprogramowania. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem.

Dodatkowo w panelu nie pokazuje mi 2 precli, ale jak chcę je dodać, to wyskakuje, że są już w systemie.

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli precle nie działają lub login i hasło do precla nie umożliwiają natychmiastowej publikacji artykułu - presell zostaje usunięty...

Proszę podać loginy w systemie tutaj.

EDIT: Błąd polegał na tym, że system usuwał również precle z zainstalowanym modułem WyPiekacza (artykuł nie jest publikowany) - stan bazy zostanie zaraz przywrócony do poprzedniego, po czym problem zostanie wyeliminowany :)

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego system nie dodaje artykułów codziennie mam ustawione 10 na dzień i np 1 czerwca dodało a 2 go nic nie dodało ? Zaobserwowałem to już od jakiegoś czasu (pomijam oczywiście przerwe techniczną).

PS. Nie można by zwiększyć ilości dziennej choćby do 15 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności