Skocz do zawartości

PRV.EsPress.pl - Darmowy system wymiany artykułów prasowych OnLine!


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
że to nie ludzie mojego pokroju zaniżają poziom tego forum...

Poziom tego forum już od dłuższego czasu leży coraz bliżej dna przez społeczność jaka pojawiła się ostatnimi czasy ;) Chcąc, nie chcąc Ty również się do tego przyczyniasz swoimi cynicznymi wypowiedziami z dodatkami ironi na ogół nic nie wnoszącymi do tematu :shout:

Tak, liczę się z tym, że dostanę odpoczynek od PiO

To jedyna nadzieja na uratowanie tego forum :brawa:

Amen!

Właśnie przez takie posty z tematu robi się śmietnik :)

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlackSeo i Sylwin, strony hobbystyczne użytkowników tego forum maja większy uptime niż wasze strony usługowe. Proponuje przeanalizować to stwierdzenie bardzo uważnie, może coś zrozumiecie, że mając firmę macie obowiązki.

Otwarty mini na pozycjo jest? ;) wiem, że się tego uczepiłem jak psiego ogona, ale dobry obyczaj nakazuje aby robić to o czym się zapewnia, tymczasem na pozycjo nie ma (a powstało pierwsze), a w escat jest.

Sami sobie niszczycie wizerunek, powodzenia

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być profesjonalnie, to prosiłbym o większą precyzję w określaniu zdarzeń.

Zaraz wracamy

z uwagi na fakt, że ostatnio konserwacja trwała tyle ile trwała, to ile trwa w Waszym słowniku - zaraz wracamy ? Dla mnie, jak i zapewne innych użytkowników takie sformułowanie oraz optymizm, który od Was bije, daje poczucie, że mowa o dniu dzisiejszym i chciałbym mieć rację :)

edit.

czyżby miało już działać ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bieluch - system nie robi błędów - ” (cudzysłowy z Word'a) wystarczy zmienić na " - odpowiedź została udzielona wcześniej, lecz czasami trzeba użyć umiejętności czytania ze zrozumieniem... Zamienić znaczy zamienić.

W drugim pytaniu zawarta jest odpowiedź - jeśli nie hazard i erotyka etc. to jak najbardziej może być...

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiem czytać ze zrozumieniem i przykleiłem projekt z notepada ale gdy wejdę w pogląd projektu o którym pisałem niektóre linki mają taką postać https://prv.espress.pl/”https://www.li...trona.pl” zamiast https://www.linkowana-strona.pl i to właśnie opisałem w 2 pytaniu. Niestety tak jest nadal.

Co do tych gier liczbowych to zasadniczo we wszystkich krajach europy oficjalnie (prawnie) nie jest to uznawane jako hazard ale bywają katalogi/precle których właściciele interpretują to inaczej (być może nie znają prawa) w końcu każdy może robić w swoim preclu co chce a to jest twój system więc dla pewności i świętego spokoju wolałem zapytać :D

PS. dlaczego system nie dodaje stron systematycznie codziennie ? Są dni że nie dodaje nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności