Skocz do zawartości

PRV.EsPress.pl - Darmowy system wymiany artykułów prasowych OnLine!


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja myślę, że taki projekt powinien być płatny. Wówczas całe działanie systemu byłoby bardziej stabilne oraz dopracowane przez twórców. Poza tym jeśli byłoby płatne, to mniej nieprzemyślanych mieszarek, by się w nim pojawiało. Nie wymagajmy cudów od bezpłatnego narzędzia.

Pozycjonowanie Częstochowa - bezpieczne pozycjonowanie stron Częstochowa

Impulsik.pl - darmowy, moderowany precel

Katalog firm Częstochowa - katalog tylko dla Częstochowskich stron i firm ( ewentualnie okolice czyli śląsk )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że taki projekt powinien być płatny. Wówczas całe działanie systemu byłoby bardziej stabilne oraz dopracowane przez twórców. Poza tym jeśli byłoby płatne, to mniej nieprzemyślanych mieszarek, by się w nim pojawiało. Nie wymagajmy cudów od bezpłatnego narzędzia.

Tak jak napisał vspak espress jest typowo płatny tam płacisz za punkty i dodajesz a tutaj Twoim wkładem są precle które utrzymujesz tylko pod system poświęcasz czas kase na domeny hosting/adresy IP więc to jest Twoj wkład. Reasumując wcale darmowy nie jest - każdy musi coś dać od siebie aby korzystać z reszty dostępnych zasobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Syropa pomimo, że płacisz roczny abonament też dodajesz jako własny wkład domenki. Te 150 zł od zaledwie kilkorga użytkowników tego systemu nie dorobiło właściciela ale wystarczyło by taki Syrop działał przez te lata w zasadzie bezawaryjnie. Życie często pokazuje co za darmo, nic nie warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
BlackSEO - większość projektów faktycznie idzie ale te starsze co mają powyżej 70% dodanych stoją nadal, swoją drogą nigdy mi żaden w tym systemie nie osiągną jeszcze 100 % a w jednym brakuje dosłownie kilku artykułów - dlaczego tak jest ?

2 tygodnie i stoją nadal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności