Skocz do zawartości

PRV.EsPress.pl - Darmowy system wymiany artykułów prasowych OnLine!


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość painofdeath
To jest moja opinia. Przeczytałeś cały ten wątek? Przeczytałeś pozostałe wątki tych autorów? Może nie zawsze to co darmowe jest dobre?

Odpowiedz typu "jesli ktos komus cos, ewentualnei nikt nikomu nic, to z punktu widzenia, na punkt patrzenia sprawa jest do zalatwienia"...

Wlasnie o Twoja opinie pytam. Jesli masz cos ciekawego do podzielenia sie, to chetnie wyslucham(y). Watpie by jednak to bylo forum do zadawania pytan a'la "byc czy nie byc".

Jesli natomiast piszesz by pisac, to oszczedz czasu innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

painofdeath jeżeli ty piszesz posty typu:

Wybaczcie moja niewiedze, ale co to jest BLAST ?

To najpierw przeczytaj dział dla początkujących a dalej ucz innych jak się zachowywać na forum, bo to twoje posty nie maja żadnej wartości merytorycznej, pofatygowałem się i przeczytałem wszystkie 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość painofdeath

Chcialem jedynie poznac zdanie na temat dlaczego sadzisz ze to badziew, dlaczego TY sadzisz, a nie co jest napisane w watku. Czy na pytanie co sadzisz na temat spagheti, odpowiadasz "a czy przeczytales przepis"?

@MaxPan...winszuje wykonania zadania?

W kazdym razie. Nie ma to znaczenia. Zamknijmy sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobicie coś w końcu ? Z pół roku ten system istnieje a żaden projekt u mnie nie doszedł do 100%, teraz już stają na poziomie 66 / 67 % i koniec. Skoro użytkownicy samodzielnie dodają precle do projektu to skuteczność powinna wynosić 100 % a wynosi niecałe 70 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobicie coś w końcu ? Z pół roku ten system istnieje a żaden projekt u mnie nie doszedł do 100%, teraz już stają na poziomie 66 / 67 % i koniec. Skoro użytkownicy samodzielnie dodają precle do projektu to skuteczność powinna wynosić 100 % a wynosi niecałe 70 %.

Wynik procentowy masz pewnie dlatego taki, bo pewnie nie aktualizuje niedziałających precli w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności