Skocz do zawartości

PRV.EsPress.pl - Darmowy system wymiany artykułów prasowych OnLine!


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na pisane w pierwszym poście - wiem, że jest długi, ale warto przeczytać :D

20 punktów daje możliwość dodania 20 projektów/artykułów do precli znajdujących się aktualnie w bazie oraz precli, które zostaną dodane w przyszłości.

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie wiem jak Wy, ale ja dodaję kolejne precle do systemu - cieszy mnie myśl, że będą one zadbane :D

No mnie nie cieszy, bo w espressie nie prv mam 25% dodane zadanie i dodano "tylko do 125 precli", może zaktualizujesz bazę...czy odpuszczasz?

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nim zaczniemy dodawać te precle to może jasno powiedzmy jak się zdobywa kolejne pkt, bo 20 pkt to ja w dzień zjem i dalej co ?

Gdzie jest w regulaminie zakaz SWL-i lub chociaż cokolwiek o linkach wychodzących?

to akurat jest

(...) (zbyt duża liczba linków wychodzących itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robbieriviera - nic nie odpuszczam - napisałem, że baza zostanie niedługo zaktualizowana, więc słowa dotrzymam - wszystkie projekty zostaną dodane do nowych precli :)

@wojtecki1 - Administrator zastrzega sobie możliwość zablokowania Presell Pages o niskiej jakości (zbyt duża liczba linków wychodzących itp.). Regulamin zostanie jeszcze doprecyzowany.

Edit: tak, edytowałem, by był bardziej zrozumiały - kolorem czerwonym oznaczyłem dopisaną treść...

możliwość dodania 20 projektów/artykułów do precli znajdujących się aktualnie w bazie oraz precli, które zostaną dodane w przyszłości

@entropia - spokojnie - zostanie to ustalone w najbliższym czasie - postaram się by wszyscy byli zadowoleni :D

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@entropia - spokojnie - zostanie to ustalone w najbliższym czasie - postaram się by wszyscy byli zadowoleni

no szkoda, ale do czasu określenia tego fundamentalnego punktu nie wydaje mi się, aby byl sens dodawać precle. Zastanawiam się po co w ogóle te punkty ? Jaki jest tego sens ? Jeśli system dba o jakość, to po co ograniczać ilość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy, by użytkownicy, którzy dodali więcej stron Presell Pages mieli możliwość dodawania większej ilości artykułów, Ci którzy włożyli mniej do systemu będą mogli dodawać nieco mniej. Wkrótce zostanie ustalone w jaki sposób będą premiowane poszczególne blogi (trzeba wziąć pod uwagę PR, domeny główne, regionalne etc.). Postaramy się, by wszyscy byli jednakowo zadowoleni. Najprawdopodobniej informacja pojawi się jutro.

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W myśl zasady ILE WKŁADASZ - TYLE BIERZESZ, w zależności ile podepniesz WP tyle pkt. uzyskasz do preclowania, to raczej bezdyskusyjna sprawa

Inaczej Józek doda 1 WP w zamian za.ra całą bazę, ja dodam 10 zrobię to samo :D ale chociaż dodałem tych 10 - to zdecydowanie nie jest o.k.

Limit publikacji wyrażony punktami powinien korelować z wkładem w system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Remiss - tak to będzie mniej więcej wyglądało ;)

Myślę na razie nad takim rozwiązaniem:

- by przystąpić do systemu wymagane jest dodanie minimalnej ilości precli

- dodanie nowego precla premiowane jest odpowiednią ilością punktów

- codziennie za każdego dodanego precla użytkownik dostaje jakąś część punktu

Ilość punktów za każdego precla będzie zależeć od domeny (główna, subdomena lub regionalna) oraz od PR precla. Możliwe, że w przyszłości będzie brana pod uwagę również wartości site w google.

Jeśli ktoś ma lepszy pomysł - proszę o podzielenie się nim :)

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Site znaczenie ma w swl-u gdzie od jego ilości zależy ile linków na takiej stronie będzie wyświetlanych, tutaj ma minimalne

Do tego wszystkie strony w systemie będą się charakteryzować bardzo zbliżonym sitem na którego wskaźnik właściciel ma nader ograniczony wpływ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że site daje mniej więcej pogląd na to jak precle są podlinkowywane. Nie zwykłem ufać BL Yahoo. Precle w systemie najprawdopodobniej będą podlinkowywane wzajemnie, więc wprowadzenie znaczenia dla tej wartości nie będzie konieczne.

Póki co punktacja będzie zależała od domeny i PR - przygotowuję teraz na to wzór.

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie moze byc tak, ze za jednego precla jest ilosc punktow, ktora da sie wykorzystac w jeden dzien i po wszystkim. lepszym rozwiazaniem jest jakas ilosc punktow do wykorzystania co jakis czas, za jednego precla dajmy na to 10pkt miesiecznie. do tego im dluzej precel w systemie tym wiecej pkt, bo to mobilizuje do utrzymywania go dalej.

teraz druga sprawa, te punkty sa o tyle slabe, ze jak w bazie bedzie 1000 precli i dodam sobie projekt, to musze dana strone dodac do 1000 precli, a ja dajmy na to chce tylko do 100 dodac i koniec projektu. nie chce mi sie zmieniac potem adresu jak bede mial inne adres, do ktorego bede chcial dodac tez 100 adresow. ta czesc powinna byc bardziej elastyczna, bo takie ograniczenia sprawia tylko tyle, ze projekt umrze tak szybko jak powstal, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie moze byc tak, ze za jednego precla jest ilosc punktow, ktora da sie wykorzystac w jeden dzien i po wszystkim. lepszym rozwiazaniem jest jakas ilosc punktow do wykorzystania co jakis czas, za jednego precla dajmy na to 10pkt miesiecznie
- codziennie za każdego dodanego precla użytkownik dostaje jakąś część punktu

więc o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności