Skocz do zawartości

Problem ortograficzny


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Erbit zkond Ty klikash ? ile mash lat ? :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to proste juz tłumacze : musisz siągnąć w inny dzień bo w niedziele nie działa :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dodatek do phpBB, który sprawdza ortografię.

A niezły syf jest tutaj: www.rafal.waw.pl/forum/gadu-gadu-vf19.html

Jedyny powód dla którego to toleruję, to tworzenie contentu przez pokemony.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pragne sie nie zgodzic z erbitem odnosnie stwierdzenia o dysleksji i innych tego typu problemach sam posiadam ten problem , jak widac staram sie pisac poprawnie ale zdarzaja mi sie wpadki ale nie tlumacze sie ze to wina tej dysfunkcji. Nie lubie podejscia ludzi którzy twierdza ze dyslektycy to debile co nie potrafia sie nauczyc pisac poprawnie i tym sie wysłaniaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie podejscia ludzi którzy twierdza ze dyslektycy to debile co nie potrafia sie nauczyc pisac poprawnie i tym sie wysłaniaja.

W pierwszej wypowiedzi prosiłem o nie polemizowanie na temat wszelkich 'dys'. To Ty napisałeś powyższe...

Twierdze tylko, ze wymysł 'dys' wielu przyzwala na to by sie nie starać bo on jest 'dys' a to powoduje, iż zaczyna popełniać więcej błedów.

Problem 'dys' istnieje ale nie należy właśnie twierdzić, że 'jestem debilem bo mam dys i nie musze pisać poprawnie'.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi erbicie temat błędów nie moze obyc sie bez dysleksji i tym podobnych , to tez chcialem zareprezentowac ta mniejszosc w tym watku stad moj post , to co napisales jest prawda ze wiele ludzi sie tak tłumaczy ( tez tak sam robilem kiedys )

diwi ja mialem przegwizdane bo moj facet od polskiego dys traktowal jak debili i uzadzal sobie jazde z tego tematu zawsze z wypracowan mialem 2 , dobrze ze na maturce ladnie poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostałem żadnego upomnienia, ale Erbit nie omieszkał wyzwać mnie od "młodzika" gdy zrugałem jakiegoś Holendra co wypierał się polskości. Moim zdaniem, bez dobrej znajomości języka ciężko w SEO/SEM. Ja wciąż się tego uczę (te braki z interpunkcji...) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności