Skocz do zawartości

Promocja produktów w porównywarkach cenowych


jfd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam sklep internetowy oparty na Preście. Prezentuje w nim łącznie ok 700 produktów.

Chciałbym dodać asortyment do porównywarek cenowych, przy okazji aby zwiększyć możliwy ruch, ponieważ dziennie mam tylko około 25 odwiedzin (głównie wejścia z linków z zewnątrz, sklep przez 4 miesiace istnienia nie byl w zaden sposob pozycjonowany). Każdy produkt w sklepie ma swój osobny link w formie przyjaznej dla robota google.

Czytałem, że najlepiej dodawać produkty w nokaut.pl (minimalna kwota wpłaty to 100zł i chyba 15gr za kliknięcie), aczkolwiek wolałbym spytać Was, jako że na pewno macie w tym temacie spore doświadczenie.

Dziękuje i pozdrawiam,

JFD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to najpopularniejsze są Ceneo, Nokaut, Skąpiec i Okazje.info. Co do cen to najlepiej kierować się bezpośrednio na strony, bo są różne promocje itd. Ruch jest zwiększony jak najbardziej. Trzeba tylko pilnować, żeby porównywarki sprawnie dodawały Twoje produkty (różnie z tym bywa). Czasem warto wrzucić xml-a do darmowych jak Radar albo Twenga - nic to nie kosztuje a ruch jakiś zawsze jest...

Swego czasu dobry rych generował onet.zakupy, ale nie wiem jak jest z tym teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności