Skocz do zawartości

Sieci afiliacyjne - jakie polecacie?


Watt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Dziś zarejestrowałem się w netsales, ale nie wiem czy to najlepszy wybór - jakie sieci afiliacyjne polecacie? Ciekawi mnie także, dlaczego są tak rzadko polecane - gdy rok temu pytałem się jak najszybciej zarobić na stronie to jedyną sygestią było adsense.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sieci afiliacyjne mają te minusy, że zawsze znajdzie się nieuczciwy wydawca, który będzie motywował rejestracje, kliki itp. Ale co tu bęzie filozofował - wszędzie tak jest. Z mojej strony mogę powiedzieć, że Netsales jest niezłe, sam z niego korzystam.

gdzieś zaginęła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej jestem zadowolony z NetSales i Novem. Netaffiliation też nie jest złe, chociaż raz mieli 'mały' poślizg z płatnościami, ale to był raczej wyjątek :)

Polecam Adsense + Sieci afiliacyjne + Baner CPM w stopce - taki combo najlepiej się u mnie sprawdza :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Netsales, Novem, Netaffiliation, Zanox tak ogółem można powiedzieć

ale porównuj stawki, bo różnice wynoszą czasami po kilkadziesiąt groszy na programie, a co do tego czy da się zarobić?

no pewnie, że się da, inaczej nie prowadziłbym serwisu o programach partnerskich

@tjay99, marla najprawdopodobniej pytała się jaka tematyka ponieważ affiliando prowadzi prawie same programy o tematyce biznesowej

ciekawa strona o tematyce - programy partnerskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adtaily: Bardzo estetyczna forma reklam, nie wprowadza bałaganu na stronie, ot masz po prostu kilka kwadracików z boku.

Moderujesz reklamodawców, możesz dodawać też własne reklamy na stronce (oczywiście za darmo) z podglądem na statystyki. Wypłata od 100 zł. Minusem jest to że prowizja wynosi aż 30%.

gdzieś zaginęła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tyle, że "za klik" (adtaily, adsense czy programy partnerskie CPC w sieciach afiliacyjnych) zawsze opłaca się tylko przy dużym ruchu na stronie, przy małym to lepiej pps lub ppl w sieciach mieć na stronie bo zawsze może wlecieć jakaś ciekawa prowizja

ciekawa strona o tematyce - programy partnerskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności